Chloe Decker

Chloe Decker

Lauren German Sezóny 6 2016 - 2021


Detektiv losangeleské policie, matka Trixie. Má za parťáka civilního konzultanta Lucifera Morningstara.

Chloe je matkou samoživitelkou, stará se o dcerku Trixie, kterou má s bývalým manželem Danem. Snaží se být příkladnou policistkou, do života jí ovšem zasáhne osud v podobě Lucifera, který je fascinován tím, že je vůči jeho schopnostem imunní.

Chloe si ve svých nácti zahrála v kultovním snímku Tajemství horké vany, kde se ukázala nahoře bez. Díky tomu ji občas někdo pozná, což se jí v její pozici detektiva moc nelíbí. Brzy po natočení snímku byl zabit její otec policista a Chloe se rozhodla jít v jeho stopách. Její matka je herečkou a Lucifer, její velký fanoušek, jí nazval královnou levného osmdesátkového sci-fi. Krátce po nástupu k policii se zamilovala do svého seniornějšího kolegy, Dana Espinozy, jehož si vzala za manželka. Narodila se jim dcerka Beatrice, kterou oba zbožňují. Chloe s Danem začali žít po nějaké době odděleně, protože dával přednost práci před rodinou, až se nakonec rozvedli.

Lauren German jako Chloe Decker. Foto: FOX

Chloe je skvělým detektivem, má ráda pořádek, stojí nohama pevně na zemi a pracuje podle pravidel. Vytáčí ji Luciferův přístup k práci a jeho sexuální eskapády, kvůli kterým chodí věčně pozdě. V práci byla dlouho neoblíbená a nikdo s ní nechtěl pracovat, protože se vrtala v případě, při kterém byl zastřelen její kolega. Nakonec si ale získala respekt kolegů a je vysoce ceněným detektivem.
loading…