O seriál údajně nepřijdeme, čtvrtá sezóna se navzdory filmu stále chystá

O seriál údajně nepřijdeme, čtvrtá sezóna se navzdory filmu stále chystá

11.1.2024 9:00


Dočkali jsme se sice šokujícího oznámení, že Mandalorian se chystá dobýt filmová plátna, nicméně seriál údajně není úplně ze hry. Alespoň to tvrdí renomované zdroje. Čtvrté sezóny bychom se tedy stále měli dočkat, jen je klidně možné, že si opět chvíli počkáme.


V dubnu 2023 skončila třetí řada a čtvrtá se měla začít natáčet hned na podzim minulého roku. Samozřejmě kvůli stávce scenáristů a herců to nevyšlo a nyní tady máme zásadní změnu plánu. Koncem tohoto roku vstoupí do produkce film The Mandalorian & Grogu. Jak jsme psali ve starším článku a co ostatně naznačovaly i poslední úniky informací, tento příběh měl nahradit čtvrtou řadu.

Server Deadline, který patří vůbec k nejdůvěryhod­nějším zdrojům, ovšem tvrdí, že čtvrtá sezóna se stále chystá. Film by ji tedy neměl (nijak ve velkém) ovlivnit. Údajně se spíše řeší zapojení hlavní hvězdy seriálu Pedra Pascala, který je a bude v následujících měsících extrémně vytížený. Debata se sice zúžila už jen na nadabování postavy Dina Djarina, ale i tak visí nad účastí této megahvězdy otazník.

(O seriál údajně nepřijdeme, čtvrtá sezóna se navzdory filmu stále chystá. Foto: Disney+)

Samozřejmě na nějaké rychlé soudy je příliš brzy. Existuje tedy několik scénářů. Rok 2024 bude ve znamení natáčení filmu The Mandalorian & Grogu a čtvrtá řada se natočí někdy později. Taktéž se může stát, že oba projekty (film a seriál) budou z důvodu úspory nákladů natáčeny souběžně. Ostatně stanici Disney+ se nedaří úplně nejlépe a každý ušetřený dolar se jistě hodí.

Otázkou ovšem zůstává, proč se najednou studio Disney přeorientovalo tolik na filmy. Od roku 2019 byly Star Wars filmy naprostým tabu a automaticky se dávala přednost seriálům. Nyní se zdá, že se karta malinko otáčí. Zřejmě už si někdo spočítal, že tržby z kin jsou přeci jenom rychlými penězi, jak daný projekt co nejdříve zaplatit. Ale to pouze odhadujeme.

Zdroj: ComicBook.com, Deadline.com


Jít na The Mandalorian | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře