Třetí série seriálu Mayor of Kingstown se začne brzy natáčet

Třetí série seriálu Mayor of Kingstown se začne brzy natáčet

30.11.2023 10:26


Paramount+ oznámil, že po skončení stávky a rychlého zotavení Jeremyho Rennera nic nebrání tomu, aby se začala natáčet třetí sezóna seriálu Mayor of Kingstown.


Třetí série seriálu Mayor of Kingstown stanovila období zahájení natáčení, díky tomu, že jeho hlavní hvězda Jeremy Renner se zázračně zotavuje. Seriál z produkce Paramount+, který společně vytvořili Taylor Sheridan a Hugh Dillon z Yellowstone, sleduje Rennera v roli Mikea McLuskyho, který působí jako neoficiální starosta fiktivního města plného zločinu. Po skončení natáčení 2. série, ale ještě před jejím odvysíláním, utrpěl Renner vážnou nehodu se sněžným pluhem a během jeho rekonvalescence byl seriál v září 2023 obnoven pro třetí sérii, která však nemohla začít natáčet kvůli stávce SAG-AFTRA, jež skončila v listopadu.

Foto: Paramount+

Nyní, když stávka herců oficiálně skončila, bylo stanoveno datum začátku natáčení 3. série. Podle serveru Deadline se očekává, že třetí série začne natáčet na začátku roku 2024. Polovina scénářů byla navíc napsána ještě před stávkou WGA, druhá polovina pak byla dokončena po ní.

Třetí série se začne natáčet dříve, než se původně očekávalo, a to díky rychlému Rennerovu uzdravení. Pokud se seriál začne natáčet na začátku roku 2024, tak třetí série by mohla mít premiéru nejdříve v létě 2024.

Zdroj: Screenrant.com


Jít na Mayor of Kingstown | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře