Bude pokračování? Miranda by si ho dovedla představit!

Bude pokračování? Miranda by si ho dovedla představit!

23.7.2015 14:20


Miranda Hart se během propagace filmu Spy v rozhovoru pro RadioTimes rozpovídala, že by byla zvědavá, jak by Gary s Mirandou vychovávali jejich děti..


V rozhovoru pro RadioTimes uvedla, že „By bylo zajímavé vidět Mirandu a Garyho s dětmi“. Což má rozhodně pravdu! Určitě by to byl velice vtipný díl.

Na celý rozhovor se můžete podívat níže:


Ovšem kolegyně Sarah Hadland, představitelka Stevie, zase v talkshow Alana Carra (vysílaný v dubnu) prozradila, že s Mirandou Hart plánují návrat.

Doufám, že budeme točit film. Rozhodně tu ještě něco v budoucnu bude, tím jsem si jistá. Vím, že je to dost laciné říkat, ale jsme si všichni opravdu velice blízcí a natáčení finále bylo opravdu smutné. Poslední natáčení bylo příšerné, všichni brečeli. Bylo to opravdu velice velice smutné.

To, že všichni brečeli, jsme si mohli všimnout při úplně poslední scéně seriálu, kde se přiznám, že i má očka nezůstala suchá.

(Miranda se loučí s diváky ve své dosavadní poslední epizodě. Foto: BBC)

Co na tyto úžasné zprávy říkáte? Chtěli byste vidět, jak se Gary s Mirandou vypořádávají s dětmi a jaká je Penny babička? Já tedy rozhodně ano!


Jít na Miranda | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!