S02E08: Nobody Puts Brady in a Crestmore

S02E08: Nobody Puts Brady in a Crestmore

CZ 11.10.2018 51 minut


Ida, Holly a Jerome pomáhají Hodgesovi po těžkém napadení na rozdíl od Donny, která se kvůli této události musí vypořádat se svým kostlivcem ve skříni. Babineauovy léčebné postupy ztrácí přízeň a podporu.

Základní info:

Režie: Jack Bender
Scénář: Michael Batistick, Dennis Lehane, Samantha S. Stratton
Hrají: Brendan Gleeson (Bill Hodges), Harry Treadaway (Brady Hartsfield), Justine Lupe (Holly Gibney), Jack Huston (Dr. Felix Babineau), Tessa Ferrer (Cora Babineau), Nancy Travis (Donna Hodges), Lou Linklatter (Breeda Wool), Mike Starr (Al), Maximiliano Hernández (Antonio Montez), Makayla Lysiak (Barbara Robinson), Tammy Arnold (Nurse Wilmer), Adam Stephenson (Jonathan Pettimore), M. Neko Parham (M. Neko Parham), Gregory Alan Williams (Harvey Dunford), Joe Chrest (detektiv), …

Upoutávka k osmé epizodě druhé série:

Foto: Audience Network


Thumbnail Play icon


  • MrCrow
    MrCrow 16.10.2018 | 11:27:32

    Baví mě, jak s Bradym (jako pacientem) je pořád tolik „problémů“ ale přitom každej k němu vleze do pokoje, aniž by si toho někdo všimnul a pak si ještě odejde a nikdo nic nevidí :D

  • captain
    captain 15.10.2018 | 13:35:22

    Ed je mrtvej, Hodges rozbitej na prach, ale přežije. Ida všechny utěšuje, Holly jedná, Jerome se ujímá iniciativy doma, Donna to má těžké, Dr. Babineau kuje další pikle, ale manželka ho hází přes palubu… Shrnuto jednou větou, magorů je čím dál víc, ovšem Brady stále vede. To se máme na co těšit.


Mr. Mercedes

Neznámý řidič v ukradeném mercedesu úmyslně vjede do davu nic netušících lidí. Takhle začíná detektivní příběh z dílny Stephena Kinga, který dovoluje psychopatovi proniknout vám a detektivovi pod kůži. Jak dopadne hra na kočku a myš?

USA | 2017 | Rozhoduje se
vysílání
3 sezóny | AUDIENCE Network, Peacock | 50 minut
žánr
Detektivní, Drama, Thriller
hrají
Brendan Gleeson (Bill Hodges), Jharrel Jerome (Jerome Robinson), Holland Taylor (Ida Silver), Breeda Wool (Lou Linklatter), Justine Lupe (Holly Gibney), Harry Treadaway (Brady Hartsfield), Kelly Lynch (Deborah Hartsfield), Mary-Louise Parker (Janey Patterson)