Shay Mosleyová

Shay Mosleyová

Nia Long Sezóny 2 2017 - 2018


Výkonná asistentka ředitele NCIS u Tichomořských operací a nový supervizor Úřadu tajných operací.

Shay Lynn Mosleyová je výkonná asistentka ředitele NCIS u Tichomořských operací a po smrti Owena Grangera nový supervizor dohlížející na Úřad tajných operací.

V díle The Monster Mosleyová oddělila Callena od týmu a pomáhala mu s vyšetřováním vedeném ATF. Později Hetty odhalila týmu, že to je ve skutečnosti tajná mise za úkolem chytit pašeráka zbraní Spencera Williamse. Později Mosleyová přiznala Callenovi, že s Williamsem chodila před tím, než zjistila, že je to pašerák zbraní a mají spolu syna Derricka. Toho Williams vzala do Mexika, když utekl a ona ho pět let neviděla. Tým potom na WIlliamse zaútočí na letišti, ale tomu se podaří letadlem uletět do Mexika.

O měsíc později v díle A Line in the Sand Shay znovu otevření vyšetřování Williamse, aby našla svého syna. Nicméně během něho se s ní nepohodne Deeks a ona ho vyhodí a pošle zpátky do LAPD. Před tím než tým odletí do Mexika, Hetty zastaví letadlo a nechá Deekse nastoupit. Když přiletí do Mexika, zjistí, že Mosleyová také nechala poslat Harley Hidokovou, ale ta zmizela.

V díle Ninguna Salida Callen a Sam najdou spálené tělo, u kterého nelze rozpoznat, o koho se jedná. Později se týmu podaří vpadnout do Williamsova doma a zachránit Derricka. Kensi a Deeksovi se podaří dostat Derricka na místo, kde na něj čeká Mosleyová.

Během dílu To Live and Die in Mexico se Shay vrací do Mexika a zaútočí na Williamse a jeho muže v autě. Když zabije všechny jeho muže, přikáže Williamsovi stáhnout své lidi z nemocnice, kde její tým, ale on odmítne, takže ho zabije.

V díle Hit List zvláštní prokurátor John Rogers spustí vyšetřování chování týmu v Mexiku a zapojení Mosleyové. Mosleyová pošle Derricka se Samovým kamarádem ze SEALs na tajné místo. V díle Asesinos Mosleyová vyrazí dostat lidi, kteří na ni vypsali odměnu a později s týmem, když už bylo jasné, že sešla z cesty, připraví plán, kdy se rivalské klany navzájem zabijí. Po akci se ji jeden z přeživších pokusí zabit, ale Callenovi se ho podaří zabít dřív. Když se otočí zpátky, Mosleyová už tam není. Od té doby nebylo řečeno, kde se nachází.

Objevila se v dílech:
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!