Alden Parker

Alden Parker

Gary Cole Sezóny 3 2021 - 2024


Bývalý agent FBI a nový velitel hlavního týmu NCIS.

Zvláštní agent Alden Parker se poprvé objevil ve druhém díle 19. řady, Nearly Departed, jako agent FBI, který řeší případ sériového vraha. Toho, po jehož stopě šel i Gibbs a Marcie Warrenová. Parker se tak přidal ke společnému vyšetřování. Nelibě sice nesl, že se vyšetřování účastní i suspendovaný Gibbs, který může mít proti vrahovi zášť, protože ten mu nechal vybouchnout novou loď málem i s ním.

Sériového vraha a celé spiknutí za všemi vraždami nakonec společnými silami rozkryjí. Ale agentura mu přikázala Gibbse zatknout, protože ten ukradl Parkerovi auto a spolu s vrahem odjeli pryč. A ten pak za záhadných okolností vyletěl do pověří. Parker nakonec ale Gibbse pustí, protože si prošel jeho pestrou minulost a promluvil si se svým kolegou a Gibbsovým kamarádem, Tobiasem Fornellem. To se logicky nelíbilo jeho šéfům a za neuposlechnutí rozkazů ho vyrazili.

Parker se během vyšetřování zalíbil řediteli Vanceovi a samotnému Gibbsovi, kteří mu poté navrhli, aby místo Gibbse převzal místo velitele hlavního vyšetřovacího týmu NCIS.

(Foto: CBS)

Objevil se v dílech:
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!