Hollis Mannová

Hollis Mannová

Susanna Thompson Sezóny 4 2006 - 2015


Zvláštní agentka Obranného vyšetřovacího kriminálního úřadu, bývalý podplukovník v Armádní vyšetřovací službě a bývalá Gibbsova přítelkyně.

Podplukovník Hollis Mannová je velitelka jednotky v Armádní vyšetřovací službě. Objevila se poprvé v díle Sandblast, kde spojila síly s NCIS při vyšetřování výbuchu bomby na golfovém hřišti armády a námořnictva. S Gibbsem měli vážný vztah a od DiNozzy získala přezdívku „budoucí exmanželka číslo čtyři“. Jejich vzájemné zalíbení vyjde najevo v díle Sharif Returns, kde se o svým možným vztahu baví, a odsouhlasí, že počkají, dokud Sharifa nedostanou. Na konci dílu se políbí. I když je zřejmé, že k sobě oba city chovají, Hollis byla často frustrovaná, protože Gibbs jí své pocity vyjádřit nedokáže.

V díle Ex-File vztah s Gibbsem ukončila, když zjistila od Duckyho pravdu o Shannon a Kelly a uvědomila si, že se Gibbs přes jejich smrt stále nedostal. Je jí nabídnuta pozice u NCIS, ale odmítne a odejde i od Armády. V díle Lost & Found jsme zjistili, že je na havajském ostrově Lanai. Znovu se později objevila v jedenácté řadě, v díle Kill Chain, jako zvláštní agentka Obranného vyšetřovacího kriminálního úřadu.

Objevila se v dílech:
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!