Nicholas Miller

Nicholas Miller

Jake Johnson Sezóny 7 2011 - 2018


Rozumný, chudý a někdy sarkastický spolubydlící, který si také prošel složitým rozchodem jako Jess.

Stejně jako Jess, tak i Nick si prošel složitým rozchodem, když se po čtyřech letech rozešel se svou přítelkyní Caroline, a stále se s tím ještě vypořádává. Nechal kvůli tomu právnickou školu (kde byl ve 4. semestru) a začal pracovat jako barman. Říká tomu přechodné období, ale toto přechodné období trvá již velmi dlouho.

Když se k nim do bytu nastěhuje Jess, tak má k ní Nick nejblíže a často se stává jejím ochráncem. Ze tří kluků se zdá být nejvíce rozumný, má rád své soukromí a nedokáže nic pro sebe udělat (uklízet si pokoj, vařit si). Často bývá bez peněz, protože mu práce barmana moc nevynáší, ale má tuto práci rád.

Nick pochází z Chicaga, kde má svého mladšího bratra Jamieho a své rodiče. Od mládí vyrůstal se svým přítelem Winstonem, který se nakonec stal jeho spolubydlícím. Avšak jeho nejlepším přítelem je Schmidt, se kterým chodil na kolej. Kvůli tomu se často hádají, protože Nick nedokáže vyjádřit své city, zatímco Schmidt ano.

Po rozchodu s Caroline si připadal méněcenný, a proto se tak i začal chovat: někdy si půjčuje bez dovolení osušky spolubydlících, někdy nosí jejich trenky, apod. Pokusil se stát spisovatelem, ale nic jej nedokázalo přimět napsat první větu své knihy. Ví jen, že to bude kniha o zombie apokalypse. Když lže, tak se mu potí záda.

Foto: FOX