Once Upon a Time

Once Upon a Time


Seriál Once Upon a Time, který se vysílá na stanici ABC, vytvořili Adam Horowitz a Edward Kitsis, autoři seriálu Lost. Premiéra byla odvysílána 23. října 2011. V květnu 2017 bylo oznámeno, že se seriál na dočká sedmé řada, která započne novou velkou kapitolu. Ta je však pro seriál poslední.
Od října 2013 do dubna 2014 mohli fanoušci seriálu sledovat i spin-off Once Upon a Time in Wonderland, který měl jednu sérii o třinácti dílech.

(Foto: ABC)

Seznamte se se Začarovaným lesem. Místo plné magie, příšer a všech pohádkových postav, které znáte z příběhů z dob svého dětství. Ale vše nekončí šťastným koncem „A žili šťastně až do smrti“, jak jste si pravděpodobně mysleli. Jejich příběhy pokračují a Zlá Královna sesílá kletbu po celé zemi.

Na druhé straně je Storybrooke. Malé tiché městečko, ve kterém lidé žijí vcelku poklidně, aniž by měli sebemenší tušení, kým doopravdy jsou. Královnina kletba je zde všechny uvěznila a všechny je má pod kontrolou. Nikdo nemá opravdové vzpomínky. Nikdo nemá naději.

Seriál Once Upon a Time je především příběh o naději.

Pro nás jsou pohádky přesně o tomhle. O víře, že se váš život zlepší. Proto sázíte a kupujete si losy – kdybyste vyhráli, řekli byste svému šéfovi, že dáváte výpověď a stěhujete se do Paříže, či kamkoliv jinam, abyste mohli být tím, kým jste vždycky být chtěli. O tom je příběh O Popelce, že? Jeden den zametá podlahu a druhý den jde ve vší parádě na ples. Chceme s Adamem prostě jen psát něco, co vám dá naději. Abyste na hodinu a půl týdně nechali všeho být a měli pocit, že se vaše sny mohou stát skutečností. (Edward Kitsis)loading…