Nicky Nichols

Nicky Nichols

Natasha Lyonne Sezóny 4 2013 -


Nicky je silně extrovertní osůbka, která celé prostředí osvětluje jen svojí přítomností. Je jednou z hlavních svěřenců Red, kterou ona sama vždy brala za náhradní matku. Nicky má silně pohnutou feťáckou minulost. Red jí dostala nad hladinu a pomáhá jí se tam udržet. Nicky je postrachem pro všechny ženy v okolí, protože svoji závislost si vynahrazuje lovením žen v revíru věznice. Oplývá silným charismatem a všichni ji respektují.

Obvinění držení a užívání drog
Trest tři plus dva roky
Práce ve věznici elektrikář
Vězeňský gang spolek Red

Minulost


Nicky pochází z bohaté rodiny, kdy měla všeho dostatek a stala se z ní unuděná dospívající žena. Sklouzla k drogám a snažila se svými výstřelky zaujmout svoji matku, která ji opomíjela. Nakonec skončila v nemocnici s infekcí a musela podstoupit operaci srdce. Matka ji zavrhla a odstěhovala se do Brazílie se svým přítelem Paolem.
Když nastoupila výkon trestu prošla si drsným detoxikačním obdobím. Red se stala její oporou a udělala si z ní dceru takřka vlastní.

1. série


Nicky se dostala z nejhoršího venku. Zbavila se závislosti a pracuje pro Red. V průběhu první série poznáme, že je velice chytrá a vnímavá, má nos na lidi, a proto se velice rychle stane s Alex i Piper kamarádkou. Prožívá intenzivní románek s Lornou Morello. Když tento vztah skončí, je znát, že ji to úplně jedno nebylo, ale rychle se posune dál. Když se pokazí věci mezi Piper a Alex, využije toho a sblíží se s Alex.

2. série


Nicky hýří životem, jak to jen v rámci vězeňského prostředí jde. Snaží se Red opět získat místo na výsluní a je uvedena v pokušení, když se jí do ruky dostanou drogy. S bývalou přítelkyní Lornou Morello upevní svůj přátelský vztah. Hýří ještě větším neochvějným vtipem než dříve a události, i když malého rázu, s její přítomností nabývají na intenzitě.

Fotogalerie postavy k druhé sérii