Chloe Bennet opouští seriál Powerpuff

Chloe Bennet opouští seriál Powerpuff

11.8.2021 20:46


Podle Variety se hlavní herečka Chloe Bennet rozhodla opustit seriál Powerpuff, který je stále ve fázi předělávání scénářů. Proč se tak rozhodla?


Chloe Bennet si měla zahrát v pilotu Blossom. Seriál měl mít odsouhlasený pilot a na začátku podzimové sezóny měl být vysílán jako velká pecka v programu stanice CW. Bohužel se tak nestalo. Stanici CW se natočený pilot nelíbil, tudíž neprošel. Každopádně tvůrci dostali další šanci a momentálně je seriál ve fázi přepracování scénářů.

Podle jednoho zdroje to vypadá, že ze studia Warner Bros. Television chtěli rozšířit možnosti tak, aby Chloe u projektu zůstala, dokud nebude přepracován. Chloe ovšem musela spolupráci ukončit kvůli tomu, že se nemohli dohodnout, kdy naplánovat přetočení jednotlivých scén. Casting tedy pro novou třetí Powerpuff Girl začne na podzim.


Dove Cameron a Yana Perrault ovšem stále zůstávají projektu věrné. Dalšími členy původního pilotu byli Donald Faison jako profesor Drake Utonium, Nicholas Podany jako Mojo Jojo a Robyn Lively jako Sara Bellum. V současné době s nimi studio jedná, zda se k projektu opět připojí.

Máte pocit, že je za tím něco víc a jednalo se o něco jiného než neshody v rozplánování přetočení scén? Koho byste si představili na roli Blossom?


Jít na Powerpuff | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!