Quantico

Quantico


Každý rok se do FBI hlásí tisíce mladých lidí. Do výcvikového střediska jsou ovšem přijati jen ti nejlepší. A z nich nakonec výcvikem může projít jen hrstka. Bude to bývalý mariňák, účetní či mazánek z rodiny agentů FBI? Či dívka, která ztratila oba rodiče při tragédii 11. září? A kdo z nich stojí za teroristickým útokem, který Ameriku ochromí devět měsíců poté?

Trailer

Thumbnail Play icon

První řada

První série sleduje Alex Parrishovou, hvězdnou žačku nového ročníku rekrutů FBI, kteří se v Quanticu učí, jak být těmi nejlepšími. Vedle toho běží druhá časová linka o pár měsíců v budoucnosti, kdy je Alex obviněna z největšího teroristického útoku v USA od 11. září. Alex se dává na útěk a snaží se dokázat svou nevinu a obrací se při tom na své kolegy a učitele z Quantica. Někteří ji věří a chtějí ji pomoci, jiní jsou naprosto přesvědčeni o její vině. Alex se za pomoci technik naučených v Quanticu, které můžeme za pomoci flashbacků vidět i my, snaží přijít na to, kdo za útokem stál a zařídil, aby stopy ukazovaly na ni.

Druhá řada

Alex je po událostech první řady nabídnuta práce v CIA a následně jít v utajení na Farmu, do výcvikové střediska CIA, kde jistá nelegální odpadlická frakce této vládní organizace verbuje nové členy. Alex se sem dostane s Ryanem, svým kolegou z Quantica, a oba mají podávat zprávy svým dalším bývalým spolužačkám, Nímě a Shelby.

Druhá série má opět dvě časové linie. Ta v přítomnosti opět začíná teroristickým útokem, kdy odpadlická frakce, po které Alex a její kamarádi celou dobu jdou, napadne summit G-20 a pomocí výbušnin uzavře blok kolem přilehlých budov a kousek New Yorku se tak stane uzavřenou zónou. Alex si musí poradit s teroristy a přijít na to, kdo z jejích bývalých kolegů z Farmy zradil.