Simon Asher

Simon Asher

Tate Ellington Sezóny 1 2015 - 2016


Bývalý účetní jako nováček FBI v Quanticu.

První série

Simon by mohl být první nováček u FBI, který se netají tím, že je gay. Ovšem zdání klame a v jeho případě dvojnásob. Simon předstíral, že je gay, aby se dostal do akademie. Je tichý, tajemný, velice inteligentní a na účetního umí dost dobře zacházet se střelnými zbraněmi. Může to být dáno tím, že strávil nějakou dobu na Blízkém východě. Možná proto ho to táhlo k Nimě, která by mohla hádanku ohledně jeho minulosti vyřešit.

Simon absolvoval Yale a poté pracoval jako účetní v rodinné firmě. Vstoupil do Izraelských obranných sil, kde se coby znalec jazyků ujal jako překladatel, ale později byl donucen lákat ženy k výslechu o jejich mužích. Poté, co se dozvěděl, že velitel jeho čety ženy zneužíval, opustil obranné síly a přihlásil se do Quantica, aby odčinil svá předchozí jednání.

Poté, co Simona vyhodili z Quantica, pracoval jako ajťák. Po útoku na Grand Central ho Alex jako prvního požádá o pomoc a Simon ji vezme do firmy, pro kterou pracuje, kde analyzuje drát, který Alex našla u sebe doma. Simon ve skutečnosti pracuje pro FBI a jeho úkolem bylo Alex zajmout, ale Ryan ho donutí, aby ji chránil, a tak si to Simon rozmyslí a pomůže jí utéct.

Simon později zemřel, abych ochránil Alex a své bývalé spolužáky před výbuchem jaderné bomby.

Tate Ellington jako Simon Asher Foto: ABC
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!