Co říkáte na intro seriálu?

Co říkáte na intro seriálu?

16.9.2020 18:18


Součástí seriálu je i jedinečná úvodní znělka, která působí tak trochu pochmurně a zavede nás ze zničené Země na cestu vesmírem až k planetě Kepler-22b. Podívat se na ni můžete i uvnitř tohoto článku a také se o ní něco dozvědět.


Během sledování epizod první poloviny série jste si určitě alespoň jednou pustili úvodní znělku. Pro připomenutí se na ni ještě podívejte tady (pozn: znělka se ve videu několikrát zopakuje, její délka je přibližně minutová).

Thumbnail Play icon

Tohoto intra jsme se nedočkali pouze v první epizodě, ale od té druhé je už pevnou součástí seriálu. Avšak pokud jste dávali pořádný pozor, mohli jste si všimnou, že ve druhé epizodě nese v textu pár změn oproti tomu ukázanému v následujících dílech.


(Změny v textu jsou zvýrazněny tučně.)

Ponurou a poetickou píseň, kterou během znělky slyšíme, nazpívala švédská zpěvačka Mariam Wallentin a složil ji skladatel Ben Frost. Ti už spolupracovali na znělce u seriálu Fortitude (podívat se na ni můžete v tomto odkazu). Ovšem píseň prozatím nenese žádný název, naleznete pouze pod názvem „Opening Titles“. Snad se jí časem dočkáme i s oficiálním názvem a nalezneme k poslechnutí její plnou verzi.

A jak se úvodní znělka a píseň v ní použitá líbí vám?


Jít na Raised by Wolves (2020) | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!