Nakonec nás tento týden čekají asi jen dva díly

Nakonec nás tento týden čekají asi jen dva díly

23.9.2020 17:30


Ačkoliv to zprvu vypadalo, že tento týden uvidíme už všechny tři zbývající epizody, nakonec tomu asi bude jinak a odvysílány budou jenom dvě. Samotného finále bychom se tak dočkali až 1. října.


Na začátku týdne byla na sociálních sítích HBO a také na samotném HBO GO informace, že všechny tři zbývající díly budou odvysílány už zítra, to je 24. září. Nyní je ale na HBO GO změna, protože u posledního dílu se objevuje datum premiéry stanovené až na 2. října (na HBO Max tedy 1. října). Navíc jsou známy jen popisy osmé a deváté epizody, takže i to naznačuje, že se desátého dílu skutečně dočkáme až za týden. Abyste ale věděli, na co se můžete zítra těšit, přečtěte si níže popisy obou nadcházejících epizod.

(Hunter a Otec na fotce k osmému dílu. Foto: HBO Max)


1×08 – Mass

Zatímco Marcus pokračuje v přijetí své mithraické oddanosti, Sue se strachuje, že už možná nemá na srdci její a Paulovy nejlepší zájmy. Matka mezitím zažívá to, o čem se domnívá, že jsou poruchy, a Hunter pracuje na tajném projektu s Otcem.

1×09 – Umbilical

Sue je odhodlaná udržet děti v bezpečí, přičemž neví, jestli může nebo nemůže důvěřovat Matce. Mezitím se objevuje nová hrozba a čím dál více nevyzpytatelný Marcus vyvolá u Mithraistů pochyby o jejich vůdci.

Viděli byste radši už všechny díly zítra, nebo vám vyhovuje, že samotné finále uvidíme až za týden?


Jít na Raised by Wolves (2020) | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!