Christa B. Allen: S pomstou přišla disciplína.

Christa B. Allen: S pomstou přišla disciplína.

7.2.2013 21:12


Christa B. Allen se proslavila v roli Charlotte Graysonové v seriálu Revenge (Pomsta), ale je také známá jako „mladá“ Jennifer Garner z komedie Přes noc třicítkou. Ačkoli patří herečka k hlavním postavám v seriálu, opomíjíme ji. Rozklikněte tedy celý článek a podívejte se společně s námi pod pokličku této mladé herečce.


V současnosti nemá Christa ani nové fotky a ani nové interview, a tak jsme šáhli po něčem starším. Konkrétně z podzimu 2012 a ještě konkrétněji z magazínu Zooey. Tady je pár postřehů z rozhovoru.

…nejlepší rada je zachovat si život mimo Hollywood.


Jak bys popsala seriál Pomsta někomu, kdo ho ještě neviděl? - Pomsta je něco jako hodinový film, který běží v televizi každý týden, se stejně pečlivou snůškou odplaty. Je to pozorování ženy, která dělá všechny ty věci, které si přejete udělat, abyste se pomstili ve svém životě – od bojových umění, vloupání k lámání lidí na emocionální úrovni. Ale má to i spásnou stránku, protože tato žena to všechno dělá aby pomstila smrt svého otce.

Co můžeme očekávat od Charlotte ve 2. sérii? - Minulá série Charlottu testovala, tlačilo ji to do jejích hranic. Málem umřela! Myslím si, že každý, kdo prošel něčím takovým, výjde zocelený, připraven bojovat. V této sezóne bude jistě neústupnější.

Revenge je pravděpodobně tvá doposud největší role, jak se tvůj život změnil za poslední dobu? - Většinu měsíců v roce jsem pracovala, na což jsem nebyla zvyklá, a tak s tím přišla disciplína. Dostala jsem se do spojení s více lidmi z celého světa a nic mě něčiní šťastnější!

Kde se vidíš za pět nebo deset let? - Po Revenge se chci zaměřit na film, protože film byl mou první láskou!

Máš nějakého vysněného herce, s nímž by sis přála pracovat? - Al Pacino.

Pocházíš z velké rodiny plné chlapů, mělo to na tebe vliv? - Jsem skvělá ve vyhýbání se lechtavým útokům.

Jaká je nejlepší rada, kterou jsi obdržela od staršího herce? - Jennifer Garner mi řekla, že nejlepší rada je zachovat si život mimo Hollywood. Myslím si, že na tom něco pravdy je.


Jít na Revenge | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře