Revolution

Revolution


Náš celý svět závisí na elektřině. Co by se však stalo, kdyby najednou přestala fungovat? Prostě jednoho dne, jako stisknutím vypínače… celý svět se ponoří do tmy, letadla spadnou z oblohy, nemocnice zavřou, jakákoliv komunikace je nemožná. A bez pomoci moderní technologie, kdo může říct, proč k tomu došlo?

O patnáct let později, život na zemi vypadá jako před nástupem průmyslové revoluce: rodiny žijí poklidným životem v malých společenstvích, a když zapadne slunce, rozsvítí svíčky a lampy. Život je celkově pomalejší a hezčí. Nebo není?

Ale ani z malých farmářských společenství nezmizely problémy. Život jedné mladé ženy se dramaticky změní, když je před jejíma očima příslušníky místních milicí zavražděn její otec, který měl přístup k velkému tajemství – proč došlo k celosvětovému výpadku elektřiny.

Tento brutální čin spojí dva jinak velmi odlišné lidi a pošle je na těžkou cestu, na jejímž konci možná naleznou odpověď, jak vyvést svět z temnoty. A to doslova.

Tohoto seriálu se ujmul režisér Jon Favreau (Iron Man, Iron Man 2) a dále J.J. Abrams (LOST) and Eric Kripke (Supernatural).

2. řada

ruhá řada začne přesně tam, kde první řada skončila. Dvě střely ICBM letí na Atlantu a Philadelphii. Energie se zapnula přesně na čtyři minuty a vytvořila to, co se dnes označuje jako Přepětí (The Surge). Během Přepětí se našim hlavním hrdinům stalo něco záhadného.

Ve druhé řadě se tedy vrátíme do světa bez elektřiny a usadíme se ve Willoughby – malé město v Texasu. Posuneme se v čase o tři měsíce dopředu a uvidíme Milese, Rachel a Aarona, jak si lížou rány a stará se o ně městský lékař Gene Porter. Charlie je na misi v Plains Nation a zoufalý Neville a Jason hledají Julii v uprchlickém táboře v Georgii.

I když jsou všichni naši hrdinové rozseti po celém kontinentu, je jim jedna věc jasná. Jejich výlet do Věže vytvořil podivné okolnosti, které změnily politické rozložení sil na celém kontinentu.loading…