Riverdale má nyní spojitost se soutěží Survivor

Riverdale má nyní spojitost se soutěží Survivor

22.5.2019 19:59


Ve finále třetí série nám byl představen agent FBI, který se snaží zničit Farmu, kvůli čemuž přijel do Riverdale. Věděli jste však, že jeho představitel byl účastníkem soutěže Survivor?


Jak se nakonec ukáže, tento agent je ve skutečnosti

Charles Smith, skutečný syn Alice a FPho, kterého údajně zabil Chic a převzal jeho identitu. Charles však mrtvý není a pracuje pro FBI.


S touto postavou se budeme nadále setkávat i ve čtvrté sérii, která začne opět na podzim. A říkáte si, že vám je jeho představitel povědomý?

(Tento agent má blízko k Riverdale. Foto: The CW)

Herec, který agenta ztvárňuje, se jmenuje Wyatt Nash, což ale není jeho rodné jméno. Jeho celé jméno zní Matthew Wyatt Elrod a účastnil se dvacáté druhé série soutěže Survivor s názvem Redemption Island. Matt se začal věnovat herectví a v tomto světě vystupuje právě pod jménem Wyatt Nash, což je složenina tvořená jeho druhým jménem a zkráceným tvarem jména jeho rodného města Nashville.

Matt to v Survivoru neměl vůbec snadné, jelikož byl vyřazen hned jako druhý, ale díky Ostrovu vykoupení se mu podařilo vrátit se do hry ve chvíli, kdy nastalo sloučení. Avšak hned při prvním hlasování ho jeho protihráči opět vyřadili a Matt tak musel znovu na Ostrov vykoupení, kde vydržel až do posledního duelu, ve kterém se mu ale už nepodařilo vyhrát a v soutěži skončil. Celkově se tak umístil na sedmém místě z 18 soutěžících.

(Matt „Wyatt“ v Survivoru. Foto: CBS)

Co se týče jeho herecké kariéry, tak jste jej mohli vidět už ve vedlejších rolích v seriálech Hollywood Heights, Dear White People či GLOW či ve filmu Petals on the Wind (Lístky ve větru).

Zdroje: Deadline, SurvivorWiki

Poznali jste, že Wyatt je Matt ze Survivoru? A jak vám do své role v Riverdale sedí?


Jít na Riverdale | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!