Rules of Engagement

Rules of Engagement


Všechno na světě má svá pravidla. Manželský ani záletnický život nevyjímaje. O zasnoubení ani nemluvě.

5. února 2007 spustila stanice CBS svůj nový seriál, o kterém by se dalo říct, že úspěšně kopíruje o dva roky starší a dnes již prakticky kultovní How I Met Your Mother. Stejně jako ve známějším HIMYM, i tady se schází a přátelí partička pěti kamarádů. Hospůdku MacLaren's jen vyměnili za bistro Island Diner a noční posezení vyměnili za snídaně, obědy, svačiny a přesnídávky.

Audrey a Jeff jsou celkem šťastně ženatí a dohromady tvoří nejstarší pár seriálu. O poznání mladší Adam a Jennifer jsou jedni z mála přátel, které si ještě manželé dokážou udržet při sobě a můžou jim jen závidět, jaké to bylo, když ještě oni byli mladí a zasnoubení. Pátým kolem u vozu je Russell, který se všem čtyřem vysmívá a prosazuje myšlenku svobodného života bez lásky, ale s kupou sexu.

Na první pohled forma přesně zajetých kolejí, na druhý pohled je seriál Rules of Engagement se svými sedmi řadami přeci jen jiný. Dospělejší situace, vyzrálejší humor, problémy všedních dnů, či věrohodné zápletky z toho výtvoru dělají ne až tak úplně obyčejný seriál o vztazích. Ačkoliv se děj příliš neposouvá dopředu a je založen hlavně na samotně stojících epizodách, můžete si být jistí, že i přesto vás jeho kouzlo očaruje a nepustí již v několika prvních epizodách. Ostatně, první série má jen sedm dílů. A to za vyzkoušení určitě stojí!

Thumbnail Play icon

FOTO: CBS