Čtvrté řady se dočkáme už na podzim

Čtvrté řady se dočkáme už na podzim

9.8.2020 20:02


Hondův tým získal dobrou zprávu, jelikož stanice CBS pozměnila svůj program na příští seriálovou sezónu a čtvrtá řada seriálu o elitním týmu policistů z Los Angeles se bude vysílat už letos na podzim vždy ve středu amerického času.


Čtvrtá řada seriálu S.W.A.T. se měla původně vysílat až uprostřed seriálové sezóny, tzn. cca až někdy v lednu, únoru příštího roku, ale uprostřed července stanice CBS pozměnila svůj program na podzim a oznámila, že se seriál bude vysílat znovu ve středy od 10 hodin (ve čtvrtek od čtyř hodin našeho času). Důvodem přesunu je odložení natáčení dalšího Survivoru na rok 2021 kvůli koronovirové pandemii.

Výkonný producent Aaron Rahsaan Thomas na začátku srpna na svůj tweeterovský profil napsal: „Právě započal Den první natáčení čtvrté řady #SWAT. Zkušenosti, které nasbíráme po odchodu z karantény a z natáčení během koronavirové pandemie budou každou minutu plné triumfů a lekcí. Přejme štábu a hercům zdraví, ať jsou v bezpečí a zodpovědní a #rollSWAT.“


S.W.A.T. se jistě nebude zabývat pouze náhlou pandemií, ale také problémy, které přinesly letní občanské nepokoje po smrti George Floyda z rukou policistů. „Jsme frustovaní, rozzlobení, ale odhodlaní ze sebe vydat více. Na obrazovce i mimo ní,“ řekli nedávno Rahsaan Thomas a jeho kolega Shawn Ryan. Producenti a scénáristi napsali svůj vlastní vzkaz, že od premiéry v listopadu 2017 „jsme prozkoumali vztah mezi černošskými komunitami a bezpečnostními službami skrze pohled Daniela "Hondy“ Harrelsona, afroamerického policisty, který stojí na rozhraní obou světů."

Jste rádi, že uvidíte seriál už na podzim? A co říkáte na to, že seriál nějakým způsobem bude řešit aktuální občanské nepokoje v Americe?

(Chybí vám už Hondo?, Foto: CBS)

Zdroj: TV Line


Jít na S.W.A.T. | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře