Kde je Luca?

Kde je Luca?

17.1.2020 14:00


Už delší dobu se v seriálu neobjevil Luca. Co se s ním stalo? Uvidíme ho ještě někdy? Na všechny tyto palčivé otázky jsem sami hledali odpověď a ve článku si můžete přečíst, co jsme se dozvěděli.


Opouští Kenny Johnson (aka Luca) seriál S.W.A.T.

Na konci minulé řady nás opustila Stephanie Sigman, jak jsme vás informovali v tomto článku. Máme očekávat odchod další hlavní postavy? Nemusíte se bát. Našeho mechanika a řidiče Black Betty, Dominiqua Lucy, se v našem seriálu ještě dočkáme. Producenti jeho příchod na sociálních stránkách potvrdili. Přesný čas jeho návratu ale nespecifikovali.

Co se s Lucou v seriálu stalo?

S Lucou jsme se naposledy viděli v šestém díle 3. řady Kingdom, kdy si splnil svůj sen a rozjel s pomocí peněz svých kamarádů ze S.W.A.T. guatemalský bufet. V následujících dílech od té chvíle chyběl a nebyl skoro ani zmíněn. Jeho absence byla vysvětlena až v díle Sea Legs, kdy bylo řečeno, že je v nemocnici s problémy se zády a bokem. Jim řekl Chris, že bude brzy zpátky na nohou a v týmu, protože je „nezničitelný“.


Proč se ve skutečnosti Kenny Johnson v dílech neobjevil? 

Nevypadá to, že by sám herec byl nemocný nebo měl nějaké osobní potíže. Dle jeho fanouškovské stránky se musí věnovat dvěma připravovaným filmům, ve kterých hraje – v hororovém filmu Howl a thrilleru Don’t Look There. Doufejme tedy, že natáčení těchto filmů co nejdříve skončí, abychom Lucu mohli znovu v našem seriálu sledovat.

Chybí vám Luca v posledních dílech? Své názory napište do komentářů.

Zdroj článku: Distractify
Foto: CBS


Jít na S.W.A.T. | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!