Stanice mění své rozhodnutí a obnovuje seriál pro poslední sedmou řadu

Stanice mění své rozhodnutí a obnovuje seriál pro poslední sedmou řadu

12.5.2023 9:45


Obrovské negativní reakce diváků po oznámení zrušení seriálu dovedly stanici CBS a Sony Pictures TV Studios k obnovení jednání. Obě produkční stanice se nakonec domluvila na poslední sedmé řadě, která bude mít jen třináct dílů.


Nečekané zrušení oblíbeného seriálu, který se už šest let pravidelně vysílá na stanici CBS, vyvolal u diváků velkou nevoli a rozhořčení. Jelikož byla negativní zpětná vazba opravdu velká, začaly znovu probíhat jednání mezi CBS a Sony Picture Television o možné sedmé řadě.

Obě strany se nakonec domluvily a stanice CBS oznámila obnovení seriálu pro poslední sedmou řadu, která ale bude kratší a bude mít třináct dílů.

V oznámení Amy Reisenbach, nová prezidentka CBS Enterntainment a Katherin Pope, prezidentka Sony Pictures TV Studios řekly:

Vyslyšeli jsme naše diváky a jejich výlev vášně pro seriál S.W.A.T. a dosáhli jsme dohody o prodloužení seriálu na poslední sérii s 13 epizodami, které se budou vysílat během vysílacího roku 2023–2024. S.W.A.T. se vysílal šest sezón na CBS a získal oddané příznivce. Jsme rádi, že jsme našli způsob, jak ho vrátit zpět a uzavřít příběhy postav, které si diváci zaslouží. Ještě jednou oceňujeme talent a úsilí herců, scénáristů, producentů a štábu a všech, kteří přispěli k úspěchu S.W.A.T. Těšíme se na jeho návrat v příští sezóně.

(S Hondou a ostatními členy týmu se nakonec příští rok ještě naposledy sejdeme, Foto: CBS)

Zdroj článku: Deadline


Jít na S.W.A.T. | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře