Příběh Lovců Stínů se blíží ke svému konci

Příběh Lovců Stínů se blíží ke svému konci

5.6.2018 11:09


Ještě nedávno se myslelo, že se druhá polovina třetí řady vrátí toto léto. Nakonec se ale premiéra zbylých epizod posouvá až na jaro 2019 a po jejich odvysílání se budeme muset se seriálem rozloučit.

Bohužel přinášíme špatné zprávy. Shadowhunters skončí po odvysílání zbylých epizod třetí série. Seriál založený na knižní série Cassandry Clare ukončí svůj příběh na jaře 2019, kdy bude odvysíláno deset epizod třetí série, které jsou už natočeny, a k tomu získává seriál dvouhodinové finále, které celý příběh uzavře. Celkem tak před námi je ještě dvanáct hodin zábavy. Nemusíte se tedy obávat, že by Shadowhunters skončilo s otevřeným koncem, neboť ono finále bude pokrývat děj založený na šesté a poslední knize autorky. (Pozn.: Epizody 3×01 – 3×20 čerpají děj ze čtvrté a páté knihy.)

(S těmito postavami se příští rok uvidíme naposledy. Foto: Freeform)

Za zrušením seriálu stojí hlavně nedostatek financí na jeho pokračování. Filmová společnost Constantin Film, která seriál produkuje, přišla o svou smlouvu s Netflixem, který pomáhal s financováním Shadowhunters. Constantin tak požadoval větší finanční obnos od stanice Freeform, která si to však nemůže dovolit.

Jsme velmi pyšní na seriál Shadowhunters, který obohatil svůj žánrový svět a získal si spoustu fanoušků. Nicméně jsme společně s našimi partnery z Constantin Film došli k obtížnému rozhodnutí o zrušení tohoto seriálu a neobjednání čtvrté série. Ale jelikož seriál podporujeme a jsme jeho fanoušci, trvali jsme na natočení speciálního dvoudílného finále, které fanouškům zajistí patřičné ukončení. Zbývajících dvanáct epizod bude odvysíláno na jaře 2019. Chceme poděkovat za nás i za naše kolegy u Constantin Film seriálovým tvůrcům, producentům, hercům a celému štábu za jejich práci a také Cassandře Clare za její skvělou knižní sérii. Už se nemůžeme dočkat poslední kapitoly tohoto velkolepého seriálu.

(Vyjádření stanice Freeform)

Zbývající epizody si také vysloužili od stanice podtitul, a to Shadowhunters: The Final Hunt.

Zdroj: Hollywood Reporter

Co říkáte na zrušení seriálu? Jste rádi, že se aspoň dočkáme úctyhodného zakončení? Podělte se o své pocity v komentářích.


Jít na Shadowhunters | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!