Isabelle Lightwood

Isabelle Lightwood

Emeraude Toubia Sezóny 3 2016 - 2019


Sexy lovkyně stínů, která bojuje na podpatcích a s bičem.

Isabelle, které všichni zkráceně říkají Izzy, je jedinou dcerou manželů Lightwoodových. Má dva bratry – staršího Aleca a mladšího Maxe. Když byli Izzy s Alecem malí, přijali Lightwoodovi mezi sebe ještě mladého Jace Waylanda, kterému zemřeli jeho rodiče. Od té doby Izzy s Alecem a Jacem spolu trénovali a připravovali se na boje s démony.

Alec a Jace utvořili parabatai pouto, Izzy však nikdy po ničem takovém netoužila. Chvíli i uvažovala, že se přidá k Železným sestrám, které jsou vynikajícími bojovnicemi, ale odvrátil ji od toho fakt, že by se musela vzdát chlapců.

Když s Jacem a Alecem jednou stopují démona do klubu Pandemonium, potkají zde Clary Frayovou, kterou brzy uvítají v Institutu jako jednu z nich. Izzy je ráda, že má kolem sebe konečně i nějakou dívku a stanou se blízkými kamarádkami. Také se spřátelila s Claryiným kamarádem Simonem, který byl nejdříve člověkem, ale byl později přeměněn na upíra.

Isabelle je drsná a sexy bojovnice. Do bojů přichází na podpatcích, někdy i dokonce v uplých krátkých šatech a samozřejmě nesmí chybět rudá rtěnka. Isabelle používá v boji svůj bič, který mívá omotaný kolem svého zápěstí.

Isabelle měla již několik milenců. Nějaký čas trávila s Meliornem, který je vílou. Později se zapletla s upírem Raphaelem, díky kterému se také dostala k upířímu jedu yin-fen, na který si nakonec vytvořila závislost a nemohla tak pořádně myslet a být schopna boje. S tím jí ale pomohl lovec Sebastian Verlac. Zkoušela také vztah s člověkem jménem Charlie, kterého potkala v nemocnici, ale ani tento vztah nevyšel. Avšak začíná to trochu jiskřit mezi ní a Simonem.

Isabelle je ke všem přátelská a snaží se všem svým blízkým pomáhat a podporovat je v tom, co dělají. Je velmi zručná v boji a s ničím se nepárá, avšak na druhou stranu je jakýmsi morálním kompasem pro své bratry Aleca a Jace, neboť je to ona, kdo jim často dává moudré rady do života.

Foto: Freeform

Isabelle Lightwoodová je:
loading…