Enfys Nest

Enfys Nest

Erin Kellyman Sezóny 1 2018 - 2018


Enfys Nest je hlavou pirátské skupiny, které však jde daleko o víc, než jenom o kořist. Mnohokrát se střetla s Tobiasem Beckettem a jeho posádkou, což z nich udělalo věčné rivaly a nepřátele.

Pirátka a rebelka

Enfys Nest byla mladou dívkou, která vedla skupinu pirátů zvanou Cloud-Riders. Nikdo ale nečekal, že by piráti mohli bojovat za dobrou věc. Enfys a její tým byli jednou z prvních povstaleckých buněk, které se rozhodly brojit proti Impériu. Několikrát se střetla s Tobiasem Beckettem, jemuž navíc plánovala ukrást zásilku coaxia, kterou chtěl získat na Vandoru-1.

Cloud-Rideři vyčkali, dokud se Beckett o vše nepostará, následně byli připraveni jej o vše obrat. Ani jedné ze skupin se však nepodařilo coaxium získat, jelikož jej navedli k hoře, kde také explodovalo. Její družina však vyčkávala, co Beckett podnikne dále. Pašerák nakonec pro coaxium vyrazil až na Kessel, kde se těžilo, ale tam Enfys nezasáhla. Dívka vyčkala, až jej přivezou na Savareen, kde jej měli rafinovat. Zde přesvědčila Sola, že jej potřebují daleko více než oni a on jí coaxium nakonec vydal. Na oplátku mu nabídla, zda se k nim chce připojit, ale on slušně odmítl.