ABC ukončilo další milostnou tragédii

ABC ukončilo další milostnou tragédii

1.8.2017 9:20


Finále seriálu o rodinách Kapuletů a Monteků se odvysílalo před pár dny. Příběh založený na knize spisovatelky Melindy Taub má tragický konec, nedočká se pokračování.


Příběh spisovatelky Melindy Taub začíná smrtí Romea a Julie a dále vypráví události z italské Verony. Producentky Shonda Rhimes a Betsy Beers směřovaly první řadu k nelítostné popravě posledního dědice rodu Monteků, který byl křivě obviněn z vraždy. Milostná tragédie z pera Williama Shakespeara tak díky seriálu pokračovala v podobném duchu (i když Shakespeare psal v závěru své knihy o smíření rodů). Nesváry mezi rody Kapuletů a Monteků přetrvaly a sílily.

Bohužel se v duchu tragédie nesla i sledovanost seriálu. V červnu bylo oznámeno, že se 2. série nedočkáme, ale odvysílá se alespoň celá 1. série. Podle kritiků chyběl příběhu působivější děj a až příliš se v něm spoléhalo na romantickou zápletku a kostýmní ztvárnění. Minisérii nelze považovat za ukončenou, neboť skončila nešťastně s otevřeným koncem. Fanouškům tak nezbývá, než si zvolit vítěznou stranu a konec si bohužel domyslet.


Foto: ABC


Jít na Still Star-Crossed | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře