Podle Shawna Levyho je pátá řada emotivní a epická

Podle Shawna Levyho je pátá řada emotivní a epická

4.1.2023 22:45


Režisér a producent Shawn Levy naznačuje, že pátá série seriálu Stranger Things bude epická a nesmírně emotivní.


Pátá série Stranger Things se podle dřívějších komentářů bratrů Dufferových už teď rýsuje jako největší seriál, ale Shawn Levy nyní v nedávném rozhovoru pro Collider naznačil, co všechno nás čeká. Podle producenta a režiséra bude pátá série emotivním zážitkem nejen pro herce a štáb během natáčení, ale bude to pořádný zážitek i pro diváky.

Vím, že to bratři Dufferovi už veřejně naznačili, ale když jsme tam seděli a poslouchali dvouhodinový výklad děje poslední sezóny, myslím, že než skončili, nezůstalo v místnosti jediné oko suché. Takže ano, poslední sezóna bude epická a velmi emotivní. Myslím, že i její natáčení bude zatraceně emotivní, protože tento seriál změnil život každému z nás, kdo jsme na něm pracovali. Každopádně psaní jde opravdu dobře a nemůžeme se dočkat, až se tento rok pustíme do produkce.

Foto: Netflix

V souvislosti s pátou sérií Stranger Things zůstává mnoho otázek a záhad, ale vypadá to, že půjde o dosud nejambicióznější řadu seriálu. Bratři Dufferovi už dříve ukázali svou ochotu zabít poměrně významné postavy, včetně Eddieho Munsona ve čtvrté sérii, což znamená, že tentokrát by se fanoušci mohli dočkat jedné nebo více emotivních smrtí. Zatím není jasné, jak příběh Stranger Things skončí, ale vzhledem k tomu, že natáčení by mělo začít v tomto roce, pátá série se na Netflixu pravděpodobně nějakou dobu neobjeví.

Těšíte se na pátou sérii? Kdy si myslíte, že se jí dočkáme?


Jít na Stranger Things | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře