Jenna Dewan se vrátí jako Lucy Lane, ovšem ne do našeho seriálu

Jenna Dewan se vrátí jako Lucy Lane, ovšem ne do našeho seriálu

30.10.2021 18:05


Když se vrátíme o téměř šest let nazpátek, měli jsme tu seriál Supergirl, který debutoval se svou první řadou. Značná část postav byla úplně v jiném složení, než na které jsme zvyklí nyní. Jednou z důležitých postav byla právě Lucy Lane, která se zničehonic vrací.


Vzpomínáte ještě na první řadu, která byla plná spousty postav, které jsme již následně nikdy neviděli? Jednou z nich je Lucy Lane v podání skvělé Jenny Dewan. Bývalá láska Channinga Tatuma sehrála v první řadě důležitou roli. Po přesunu seriálu ze stanice CBS na CW ovšem záhadně zmizela.

Nyní se po pěti letech nečekaně vrací, bohužel to nebude do finální řady Supergirl, ale do sousedského seriálu Superman & Lois. Je zajímavé, že se herečka vrací a nebyla přeobsazena. Glenn Morshower neměl takové štěstí a Sama Lanea ztvárňuje ve zmíněném seriálu již někdo jiný, konkrétně Dylan Walsh.

(Co říkáte na tento návrat? Foto: CW)

O Lucy se v seriálu Superman & Lois mluvilo, nyní se postava konečně objeví. Stanice CW se tak po pěti letech vrací alespoň k jedné postavě z naší první řady Supergirl. Určitě si všichni vzpomínáme, jak postavy jako jsou Maxwell Lord, Cat Grant a právě Lucy Lane zmizeli prakticky ze dne na den po změně stanice.

Co si budeme říkat, herce možná lákala spolupráce přímo s CBS, maličká CW je už tolik netankovala. Také je rozdíl natáčet v proslulém Los Angeles a ne v zapadlém Vancouveru. Jen je maličko škoda, že se Lucy nestaví i u nás v seriálu, abychom se dovyprávění jejího příběhu dočkali právě tam. A zároveň by se taktéž hodil nějaký rozhovor s Jamesem Olsenem, se kterým randila.

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Supergirl | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře