Jon Cryer odhaluje prsten Lexe Luthora, co všechno bude umět?

Jon Cryer odhaluje prsten Lexe Luthora, co všechno bude umět?

3.3.2019 18:12


Jon Cryer se již velice těší, až diváci uvidí jeho Lexe Luthora. Nyní se na sociálních sítích pochlubil Lexovým rodinným prstenem, který ovšem může skrývat nejedno tajemství. Jak fungoval prsten v komiksech? To vám odhalíme v krátkém článku. A jak se těšíte na seriálového Lexe?

I v komiksech měl Lex Luthor prsten, ve kterém se skrýval kus kryptonitu. Ten mu umožňoval zranit své nepřátele, především svého soka Supermana, nad kterým často získával právě díky tomuto prstenu značnou výhodu. Zatím se neví, zda i v seriálu Supergirl můžeme počítat s něčím podobným, ale bylo by fajn, kdyby ano. Kara Danvers by tak konečně poznala dalšího rovnocenného protivníka.

Kryptonit má v komiksech i v seriálu jasně zelenou barvu. Prsten Lexe Luthora na fotce je ovšem zcela bílý. Je ale klidně možné, že Lex dokázal nějakými fígly barvu kryptonitu zamaskovat. Ostatně zelená barva přeci jenom budí mnohem více pozornosti než klasická bílá či stříbrná. Prsten se designově rozhodně povedl a doufejme, že v sobě bude skrývat nějakou nadpozemskou moc.

Jak se vám prsten líbí? A co bude umět?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Supergirl | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře