Clark Kent

Clark Kent

Tyler Hoechlin Sezóny 4 2016 - 2020


Bratranec Kary, kterého celý svět zná jako muže z oceli, Supermana

Planeta Krypton umírala a rodiče malého Kal-Ela se rozhodli, že svého nevinného syna, který se na zničení planety nijak nepodílel, pošlou na Zem, zcela obyvatelnou planetu vhodnou pro Kal-Ela. Společně s ním byla vyslána i jeho sestřenice Kara Zor-El, která měla na malého Kal-Ela dohlížet. Zatímco Kal-El dorazil na Zem v pořádku a bez větších potíží, loď Kary se zatoulala a dorazila na Zem až o několik let později.

Kara tedy dorazila na Zem jako malá holčička, ale pro Kal-Ela to byly roky a mezitím už vyrostl v dospělého muže. Navíc se za tu dobu stal slavným a stal se superhrdinou, kterého celý svět zná jako Supermana. Když s Clark dozvěděl o příletu Kary, rozhodl se, že bude nejlepší, když se o ni postarají milující rodiče. Vybral tedy rodinu Danversových – konkrétně Elizu a Jeremiaha.

V první řadě se Superman sice pořádně neobjevil, ale několikrát byl si s Karou dopisoval přes chat a radil se s ní ohledně dalších jejích krocích coby superhrdinky. Superman chtěl Kaře přispěchat na pomoc, když se pokoušel Zem ovládnout NonIndigo, ale nakonec kvůli dlouhému pobytu na Zemi nemohl Kaře nijak pomoci. To se ve druhé řadě mění a Clark se občas objeví po boku Supergirl.