Samantha Arias

Samantha Arias

Odette Annable Sezóny 2 2017 - 2020


Nebezpečná žena, která je známá pod svou přezdívkou Reign

Když byl Krypton zničen, Samantha byla zachráněna záchranným modulem a stejně jako Kara Danvers a Clark Kent se dostala v pořádku na Zemi. Oba dva jmenování ovšem věděli o svých superschopnostech, Samantha se o nich v mládí nikdy nedozvěděla, chovala se jako člověk a nikdy nepředpokládala, že bude něčím víc.

Samantha Arias je pouze starostlivou matkou, která se strachuje o vše, co souvisí s její dcerou Ruby. Když se právě Ruby dostane do nebezpečí, emoce se Samanthou začnou cloumat a Arias udělá něco, o čem nikdy nevěděla, že je schopná. Uvědomí si, že má nějaké nadpřirozené schopnosti, ale popravdě si toto nový zjištění nechce příliš přiznat.

Ruby si uvědomí, že se něco děje s její matkou, a tak se jí snaží přemluvit, ať používá své schopnosti a hlavně se jí svěří. Samantha ovšem nechce na svém životě nic měnit. Přesto brzo zjišťuje, že určité schopnosti má a také se dozvídá o svém pravém původu. Dlouho se ovšem snaží vše držet pod pokličkou, jednou ale pohár přeteče a ze Samanthy se stane Reign.