Selena

Selena

Anjali Jay Sezóny 1 2017 - 2018


Kněžka z Arga, která chce zničit Zemi a znovuzrodit planetu Krypton.

Selena je vysoce postavená žena v radě Arga, města, které dokázalo přežít zkázu Kryptonu. Tam Selena žije již několik let společně s Alurou Zor-El. Selena ovšem nesouhlasí s jejími názory a postoji na budoucí život a chod Arga. Selena chce, aby nebylo zachováno pouze jedno město z této úžasné planety, ale rovnou planeta celá. Selena se proto rozhodne, že stvoří nový Krypton za pomocí zabijáků světů.

Ti byli stvořeni právě Selenou a posláni na Zem, kde strávily většinu svého života. Selena jako kněžka Kryptonu naviguje Samanthu Arias, aby našla své sestry – Purity a Pestilance a společně rozpoutali peklo na Zemi. Když se tři zabijáci světů spojí, nastanou krušné časy, ale Kara Danvers dokáže Purity a Pestilance vyřadit ze hry. Zůstává tak pouze Reign, která ovšem dokáže absorbovat sílu svých mrtvých sester.

Selena se následně se svými druhy vydává na Zem, aby dokončila svůj plán, a přetvořila planetu na Krypton. Selena získá krev Purity a Pestilance, pomocí kterých dokáže znovu stvořit Reign, která se na nějaký čas odpojila od těla Samanthy Arias. Když je Reign znovuzrozena, ihned započne svou cestu a pokusí se planetu přetvořit na Krypton. V cestě jí stojí pouze jediná osoba – Supergirl.