Lana-Rho z převráceného světa

Lana-Rho z převráceného světa

Emmanuelle Chriqui Sezóny 1 2022 - 2022


Fanatická podporovatelka Ally Allston.

Lana-Rho je převrácenou verzí Lany Lang Cushing, která žije poměrně poklidný život. Její převrácený protějšek ho však nežije. Dříve se živila jako servírka v jedné smallvillské restauraci, kde na ni narazili Kal-El a Tal-Rho. Když Tal zjistil, že z něj brzy bude strýc, pozval všechny místní na panáka. Lana se šla ujistit, že na to má peníze, přičemž v tu chvíli mezi nimi přeskočila jiskra.

Po letech získala Lana superschopnosti a stala se jednou z předních spojenkyň Kala i Tala. Druhý jmenovaný se stal jejím mužem, nicméně i když spolu jsou už 15 let, jejich manželství je bezdětné. Nutno dodat, že si po letech možná už ani pořádně nerozumí, protože se neshodnou na podpoře Ally Allston.

Lana totiž pevně věří v to, že by tuto ženu měli podporovat, a proto pro ni dělá první poslední. Ally ji často posílá vyřizovat různé záležitosti, ke kterým je potřeba někdo s nadpřirozenými schopnostmi. I Tal stojí na její straně, ale když dojde na lámání chleba, a má si vybrat mezi svým bratrem a Ally, vždycky zvolí svou rodinu.

Foto: CW
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!