Natalie Irons

Natalie Irons

Tayler Buck Sezóny 3 2021 - 2023


Vynalézavá dcera Johna Henryho Ironse.

Natalie Irons pochází podobně jako její otec John Henry Irons z jiné Země. Zde se narodila jemu a jeho manželce Lois Lane, přičemž oba své rodiče má velmi ráda, protože dokážou bojovat za správnou věc a jsou vynalézaví. Předně je však Natalie po svém otci, protože se zajímá o technologie a inženýrství. Kromě toho ráda hraje na kytaru.

Jednoho dne dojde na její Zemi ke strašlivé události – z místního Supermana se stane zlý člověk, který se rozhodne zničit celé lidstvo. Začne s tím konkrétně v Metropolis, a to v době, kdy tu Lois vysílá živé zpravodajství. Superman ji brzy najde a osobně ji zabije, přičemž její smrt zachytí televizní kamery.

Natalie je zdrcena smrtí své matky, a tak s otcem začne pracovat na obleku, díky kterému by mohli Supermana zneškodnit. Natalie tu svému otce hodně pomáhá, přičemž ten se Supermanovi nakonec postaví. Později John Henry skončí na jiné Zemi, kde se pokusí vypořádat s dalším Supermanem, přičemž věří, že je jeho dcera již mrtvá. Ta se však nakonec objeví na jeho nové Zemi, když ve své raketě přistane na farmě rodiny Kentových.

Foto: CW