Tonya Martinez

Tonya Martinez

Cynthia Mendez Sezóny 1 2022 - 2022


Kyleova milenka z baru.

Tonya Martinez patří mezi obyvatele Smallvillu, která se živí prací barmanky v jednom z místních barů. Jednu dobu ji tu často navštěvoval Kyle Cushing, se kterým se později dala dohromady, a to i přesto, že byl ženatý s Lanou Lang Cushing. Tonya do něj byla až po uši zamilovaná, a proto ho prosila, ať se rozvede se svou manželkou. Ten jí to sice slíbil, ale nikdy to neudělal.

Jednoho dne, zhruba půl roku od jejich seznámení, Kyle zničehonic změnil názor a rozhodl se ukončit svůj vztah s Tonyou. Tu to velmi ranilo, a tak ho už nechtěla nikdy vidět. Někdy poté si našla přítelkyni a její raněné srdce se pomalu uzdravovalo, ale v tu chvíli ji Kyle opět kontaktoval.

Nesetkal se s ní však proto, aby s ní obnovil svůj vztah, ale proto, že věděl, že by tento jeho románek mohl ohrozit kandidaturu jeho ženy na starostku. Kyle proto Tonyu poprosil o to, aby o tom nikomu neřekla. Oba se později začali setkávat o něco častěji a jedno z jejich setkání spatřila Kyleova dcera Sarah, kterou velmi ranil fakt, že její otec dříve podváděl její matku.

Foto: CW
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!