S44E13: Absolute Banger Season

S44E13: Absolute Banger Season

CZ 24.5.2023 2 hodiny 8 minut


Dvacátý čtvrtý až dvacátý šestý den. Poslední pětice soutěžících se utkává v závěrečných výzvách, aby se jeden z nich stal vítězem.


Thumbnail Play icon


  • HugorKopec
    HugorKopec 27.5.2023 | 23:05:59

    Vcelku slušná řada. Yam-Yam asi zasloužené vítězství, i když jsem to víc přál Dannymu nebo Carsonovi. Jen mi trošku vadí nastolený trend, kdy každý, kdo udělá nějaký výraznější tah nebo je silný ve výzvách, je ihned vyřazen. Pak je nejlepší moc nevyčnívat, plout z davem a začít něco dělat až ke konci hry. Přál bych si sezónu se samými silnými hráči, kteří hrají naplno hned od začátku. Chtěl bych návrat ke kořenům Survivora. Více soutěží, zrušit všechny random zvraty, výhody apod. a maximálně ponechat skrytou imunitu. Taky si myslím, že by seriálu prospěla změna prostředí. Fiji je sice krásné, ale když jsme tam posledních 13 řad a i 45. bude odtud, začíná se to přejídat. Mohli zkusit znovu Afriku, Jižní Ameriku, klidně odněkud z hor, však nemusíme být pořád u moře.


Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show