Adam Klein

Adam Klein

Sezóny 2 2016 - 2020


Soutěžící třicáté třetí a čtyřicáté série. Aktuálně pracuje jako řečník a moderátor. V soutěži je členem původních kmenů Vanua a Sele.

33. SÉRIE – MILLENNIALS VS. GEN X

Celé jméno: Adam Scott Klein

Věk: 25

Bydliště: San Francisco, California

Zaměstnání: manažer útulku pro bezdomovce

Zájmy: Deskové hry, poker, brouzdání po Subredditu o Survivoru a cestování.

Jak se popisuješ? Inteligentní, sebevědomý a přátelský.

Jaký je tvůj osobní úspěch? Jako dobrovolník jsem vedl akci Relay For Life, která vydělala přes 135 tisíc dolarů na výzkum rakoviny a rozšířila se z přibližně deseti mladých účastníků na pět set. Pokud aspoň část těchto peněz zachrání život mojí matce, tak je to určitě můj nejdůležitější úspěch.

Co tě vytáčí? Šikana, dlouhé fronty a kuřáci.

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Moje máma. Bojuje s rakovinou plic a má přežívání v krvi, protože její máma přežila Osvětim. Je neuvěřitelně fyzicky zdatná a celkově zdravá. Dokáže to rozjet na tanečním parketu – ty taneční pohyby jsem zdědil po ní! – a je to moje nejlepší kamarádka a podporovatelka.

Jaké tři věci by sis s sebou vzal na ostrov? Fotku rodiny, falešný symbol imunity, žiletku.

Co pro tebe znamená být z generace Millenials? Lidé z generace Millenials věří, že je na světě všechno možné. Pokud o něčem sníte, běžte si za tím. Pokud chcete změnit svět, změňte ho. Nevěřím tomu, že se nejdřív musíte zasloužit tím, že budete kopírovat dokumenty a nosit kafe než budete moci být úspěšní nebo něco změnit. Nepracujte jen tvrdě, ale i chytře a plňte si své cíle! Mým snem je vyhrát Survivor a to si taky splním!

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Spenceru Bledsoeovi. Oba jsme na svůj věk moudří, umíme se snadno vyrovnat s egem starších a silnějších hráčů, taktizujeme a jsme obecně podceňovaní ostatními. Také se ztotožňuji s neústupnou povahou a sociální obratností Haydena Mosse.

Proč ses přihlásil do Survivoru? Když si v životě stanovím nějaký cíl, tak ho taky dosáhnu. Jako ten největší fanoušek Survivora musím tento cíl prostě splnit. O výhře sním už od devíti let. Dokonce jsem zašel tak daleko, že jsem na vyšším stupni základní školy hrával Kdo přežije online. Peníze nejsou hlavním důvodem, ale rozhodně jsou také důležité, protože bych mohl pokračovat ve své touze po sociální spravedlnosti.

Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? Nikdo jiný nebude tak tvrdě bojovat za získání toho titulu jako já. Možná vypadám mladě, což taky jsem, a možná vypadám slabě, ale moji spoluhráči nebudou tušit, co mám za trumfy v rukávu, dokud už nebudou mimo hru. Využiji svého mladistvého šarmu a energie, které mi spolu se strategickou povahou pomohou k výhře. Pocházím z dlouhého rodu opravdových přeživších, a já jsem další na řadě.

Hra:

Videa:

40. SÉRIE – WINNERS AT WAR

Věk: 28

Bydliště: Los Angeles, Kalifornie

Zaměstnání: řečník a moderátor

Zájmy:

Co tě vytáčí?

Tři slova, která tě vystihují?

Kdy jsi začal sledovat Survivor?

Sleduješ tuto show stále?

Kdo tě v životě inspiruje?

Co znamená Survivor pro tebe a tvou rodinu?

Jak Survivor změnil tvůj život?

Co pro tebe znamená být součástí této 20leté televizní show?

Jak odlišně budeš hrát oproti předchozí sérii?

Hra:

Zajímavosti:

Rekordy:

Zdroj: CBS (1, 2), Foto: CBS