Alison Raybould

Alison Raybould

Sezóny 1 2018 - 2018


Soutěžící třicáté sedmé série, která je lékařkou. V soutěži je členkou původního kmene Goliath.

37. SÉRIE – DAVID VS. GOLIATH

Celé jméno: Alison Raybould

Věk: 28

Bydliště: Chapel Hill, North Carolina

Zaměstnání: lékařka

Zájmy: Dostat se na konec nekonečné bagety v Olive Garden. Různé typy cvičení – plavání, posilování, běhání a túry. Hraní hry „would you rather“ se svými kolegy na medicíně.

Jak se popisuje: hrdina, léčitel a odhodlaný člověk (hero, healer & hustler)

Osobní úspěch: Na základní škole jsem se umístila jako pátá v soutěži v hláskování.

Co ji vytáčí: Když si někdo myslí, že má na něco větší právo než ostatní, když někdo sní poslední kousek jídla poté, co jsem si tento kousek připravovala pro sebe, a pomalí řidiči, kteří jezdí v levém jízdním pruhu.

Co ji inspiruje: Moji rodiče, kteří mě učili o pracovní morálce, činnostech a vytrvalosti. Hodně toho obětovali, aby umožnili mě i mým sourozencům mít možnosti. Tlačili mě k tomu, abych byla svou nejlepší verzí. Každý den mi ukazovali, jak vést odhodlaný život díky integritě a morálce.

Tři věci, co by si vzala na ostrov: Voděodolné sirky, jódové tablety, semínka z červené řepy, proteinové tyčinky a NASA deku (citace ze seriálu The Office – Dwight K. Schrut). Krém na obličej, balíček žvýkaček Orbitz

Hráč Survivoru, kterému je podobná: Andrea Boehlke, která je také ze Středozápadu, a protože je silná ve výzvách, pracovitá v táboře, strategická a nelítostný protivník.

Důvod, proč se přihlásila do Kdo přežije: Chci vyhrát milion dolarů, abych mohla poděkovat svým rodičům za všechno, co mi v životě dali. Také si myslím, že jsem žila neobyčejný život, ale nyní chci začít nové, nevyrovnatelné dobrodružství. Byla jsem již deset let na cestě za medicínou a nyní je perfektní doba se z tohoto směru odchýlit a dělat něco zcela nepředvídatelného.

Proč si myslí, že zvládne hru: Myslím, že mám velikou šanci na výhru, protože si uvědomuji, čeho jsem se nyní vzdala (svého spodního prádla a programu) na celé dva měsíce, takže se nebudu bát dělat velké tahy. Budu bojovat až do konce a až budu sedět na finální kmenové radě naproti porotě, tak mě pochválí za brilantní a strategickou hru.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS