Andrea Boehlke

Andrea Boehlke

Sezóny 3 2011 - 2017


Soutěžící dvacáté druhé, dvacáté šesté a třicáté čtvrté řady. Nejdříve byla studentkou, poté se stala moderátorkou zábavných pořadů. Je členkou původních kmenů Ometepe, Bikal a Nuku.

22. SÉRIE – REDEMPTION ISLAND

Celé jméno: Andrea Boehlke

Kmeny: Ometepe (oranžový) → Murlonio (černý, spolčený kmen)

Umístění: 5/18 (37 dní, členka poroty)

Věk: 21

Bydliště: Random Lake, Wisconsin

Zaměstnání: studentka

Zájmy: sport, divadlo, jízda na koni, lov, venkovní aktivity

Jak se popisuje: pracovitá, soutěživá, přátelská

Osobní úspěch: Sama jsem si zaplatila vzdělání na vysoké škole a každý semestr jsem byla oceněna za své velmi dobré studium.

Co ji vytáčí: holky, co ze sebe dělají barbíny; elektrické sešívačky

Co ji inspiruje: Mou inspirací jsou moji rodiče, protože jsou pracovití, stojí nohama pevně na zemi a oba mají skvělý smysl pro humor.

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Jsem takový mix J.T.ho, který byl pracovitý a měl spojitost s farmařením, a Parvati, která byla velmi soutěžívá a věděla, jak si soutěž užít. Ale jsem taky velmi jedinečná.

Důvod, proč je v Kdo přežije: Toužím po dobrodružství. A taky chci dokázat, jak jsem silná.

Proč si myslí, že zvládne hru: Vyrůstala jsem na farmě a to, což mě společně s tím, že jsem členkou organizace 4-H (pozn. jejich cílem je pomoc mladým dosáhnout plného potenciálu) udělalo vynalézavou a pomohlo to k tomu, že mám ráda venkovní aktivity. Jsem na tom taky dobře po mentální stránce a dokážu velmi dobře vycházet s lidmi a navazovat s nimi vztahy. Mám ráda výzvy a zvládnu podávat výkony pod tlakem.

Proč si myslí, že se stane Posledním přeživším: Ostatní mě budou podceňovat kvůli mému vzhledu, ale jsem nesmírně soutěžívá a chci se dostat co nejdál. Jsem čiperná, statečná a dokážu manipulovat s lidmi a zároveň být stále oblíbená.

26. SÉRIE – CARAMOAN

Kmeny: Bikal (fialový, Favorité) → Gota (oranžový) → Enil Edam (zelený, spolčený kmen)

Umístění: 7/20 (33 dní, členka poroty)

Věk: 23

Bydliště: New York City, New York

Zaměstnání: moderátorka a scénáristka zábavných pořadů

Zájmy: jízda na koni, sport, cestování, dostat zaplaceno za to, že mluvím

Jak se popisuje: výstřední, nelítostná a se silnou vůlí

Osobní úspěch: Z rozmaru jsem se přestěhovala z Wisconsinu do New Yorku, a stále jse tady.

Co ji vytáčí: Muži z New Yorku, kteří hvízdají na ženy, které kolem nich procházejí. Nechápu, čeho tím chtějí dosáhnout.

Co ji inspiruje: Můj otec, Royal Boehlke. Je jedinečný.

Co by si chtěla vzít s sebou na ostrov: podložku na jógu, míčky na žonglování naplněné rýží, jednorožce

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Řekla bych, že jsem trochu jako Stephanie LaGrossa. Také jsem hnací sílou ve výzvách a jsem divoška.

Důvod, proč je v Kdo přežije: Nedokážu odmítnout druhou šanci na dobrodružství, takže jsem opět zde.

Proč si myslí, že zvládne hru: Už jsem zvládla jednu sérii a jsem připravena na další. Doufám, že všichni ti šílení lidé se zaměří jeden na druhého.

Proč si myslí, že se stane Posledním přeživším: Je potřeba pořádnou dávku štěstí, ale celkově jsem dobrá v navazování vztahů a vytváření aliancí a pokud chci, tak dokážu být i pěkně záludná. Plánuju být silná a agresivní ve všech ohledech a snad to vyústí v můj prospěch.

34. SÉRIE – GAME CHANGERS

Kmeny: Nuku (modrý) → Tavua (zelený) → /Nuku// (modrý) → Maku Maku (žlutý, spolčený kmen)

Umístění: 8/20 (33 dní, členka poroty)

Věk: 27

Bydliště: New York City, New York

Jak se změnila od poslední hry: Jsem starší a moudřejší. V první sérii mi bylo 21 a v druhé, kterou jsem hrála 23. Cítím se více sebevědomá, tak doufám, že se to projeví i ve hře. Navíc už nejsem tak paranoidní. A taky už nejsem tak zaujatá klukama, což je ideální.

Jaké dovednosti ji učiní užitečným členem kmene a jaké dovednosti se od posledně naučila: Jsem sebevědomá ohledně mých dovedností ve výzvách, tudíž budu pro kmen výhodným hráčem. Po dvou sériích a díky mým sociálním dovednostem vím, jak vytvořit pevnou skupinu lidí. Mým největším problémem bude dokázat ostatním, že nejsem intrikářka. Kvůli tomu jsem byla v sérii Caramoan hrozbou, takže musím přijít se strategií, abych se takovému označení vyhnula.

Na co je ohledně minulé série nejvíce pyšná: Se svou hrou v Caramoan jsem byla docela spokojená, protože jsem se dokázala ve hře udržet dlouho navzdory faktu, že jsem byla terčem pro hodně lidí. Byla jsem na sebe hrdá taky proto, že jsem přijala mé nečekané vyřazení se smíchem a že jsem si uvědomila, že to je celé jen hra.

Čeho nejvíce lituje: Ha. Toho je víc. Ale nejvíce asi toho, že jsem se dostala ve hře do dalšího románku. Taky toho, že jsem nepoužila symbol imunity. A toho, že jsem věřila Cochranovi.

Jak odlišně bude hrát tuhle sérii: Budu muset hrát agresivně, ale zároveň i trochu mírně. V Caramoanu jsem hrála agresivně, abych napravila svou hru v Redemption Island, ale myslím, že každý poznal, že jsem se prostě rozhodla dělat velké tahy. Musím mezi těmito dvěma přístupy najít nějakou rovnováhu a taky se odklonit od stylu hry „my proti nim“. Musím být otevřená ke spolupráci s každým.

Zdroj: CBS, CBS, CBS