Anna Khait

Anna Khait

Sezóny 1 2016 - 2016


Soutěžící třicáté druhé série. Živí se jako profesionální hráčka pokeru. Je členkou původního kmene Gondol.

32. SÉRIE – KAÔH RŌNG

Celé jméno: Anna Khait

Kmeny: Gondol (žlutý, Beauty)

Umístění: 13/18 (13 dní)

Věk: 26

Bydliště: Brooklyn, NY

Zaměstnání: profesionální hráčka pokeru

Zájmy: házená, čtení, zpěv a hra na klavír

Jak se popisuje: loajální, dobrosrdečná a perfekcionistka

Osobní úspěch: Nejvíc jsem hrdá na to, že jsem se minulé léto účastnila Světových her v Jamundi v Kolumbii v házené. Nedávno jsem začala spolupracovat se starostou na studijním programu pro děti z Kolumbie.

Co ji vytáčí: arogance, neznalost a když si někdo zasedne na někoho, kdo neměl takové štěstí

Co ji inspiruje: Princezna Diana, protože rozdávala tolik lásky. Pomáhala komukoliv, kdo to potřeboval. Je mou největší inspirací.

Co by si s sebou chtěla vzít na ostrov: žiletku, balíček karet, zubní kartáček

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Parvati. Umím být okouzlující a využiju své nevinnosti, abych oklamala chlapy a omotala si je kolem prstu.

Důvod, proč je v Kdo přežije: Jsem velkou fanynkou Kdo přežije a dlouho jsem ho studovala. Jsem dost chytrá na to, abych hru hrála dobře a vyhrála. Největší motivací k výhře je moje matka. Momentálně je nezaměstnaná a já ji finančně podporuji, takže kdybych vyhrála, tak bych jí koupila dům.

Proč si myslí, že zvládne hru: Tam venku budu vědět, co dělat. Nejsem žádná fajnovka, takže spaní ve špíně a smradu mi tolik vadit nebude. Nejsem líná a ve všem budu kmeni pomáhat. Umím chytat ryby a jím jen malé porce. Fyzicky jsem dost zdatná na to, abych všem nakopala zadky. Mám spoustu energie, která mi vydrží po celou dobu hry.

Proč si myslí, že se stane Posledním přeživším: Vím, že budu Posledním přeživším, protože si moc dobře rozumím s lidmi a vytvořím si skvělé vztahy, které mě ochrání před vyloučením. Dostanu se až na konec, protože se nebojím dělat velké tahy. Pro výhru udělám cokoliv.

Zdroj: CBS
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!