Bret LaBelle

Bret LaBelle

Sezóny 1 2016 - 2016


Soutěžící třicáté třetí série. Pracuje jako policejní seržant. V soutěži je členem původního kmene Takali.

33. SÉRIE – MILLENNIALS VS. GEN X

Celé jméno: Bret LaBelle

Kmeny: Takali (fialový, Gen X) → Ikabula (zelený) → Vinaka (černý, spolčený kmen)

Umístění: 5/20 (37 dní, člen poroty)

Věk: 42

Bydliště: Dedham, Massachusetts

Zaměstnání: policejní seržant

Zájmy: chození do fitka, golf, improvizace a jízda na kole

Jak se popisuje: společenský, vtipný/zábavný a starostlivý

Osobní úspěch: V roce 2014 jsem získal ocenění za statečnost od guvernéra Massachusetts za odzbrojení jednoho střelce.

Co ho vytáčí: Páry, které sedí na stejné straně stolu; dále lidé, kteří diskutují o politice a náboženství během Díkůvzdání; a lidi, co šikanují jiné.

Co ho inspiruje: Můj otec Donald LaBelle, protože je zábavný, čestný a soucitný; a pokud by to bylo třeba, udělal by pro druhé cokoliv.

Co by si s sebou chtěl vzít na ostrov:sluneční brýle, zubní kartáček, toaletní papír

Co pro něj znamená být z Generace X: Lidé z generace X jsou ti, kteří museli tvrdě pracovat, aby získali vše, o co usilovali. Museli chodit do školy (ne se jen připojit online), jet autobusem a pilně se učit, aby získali dobré známky. Lidé z generace X přebírají zodpovědnost za své činy a neviní ostatní za vlastní chyby. Lidé z generace X vzpomínají na doby, kdy v sobotu ráno běžely ty nejlepší animáky, znají rozdíl mezi VHS a Betamax, a co to znamená „drop a dime“ (pozn. výraz pro informování policie pomocí telefonní budky o trestném činu)

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Řekl bych, že Jonathanu Pennerovi, protože jsme oba zábavní, pohodoví a nenápadní.

Důvod, proč se přihlásil do Kdo přežije: Miluji tuhle hru! Kdo by nechtěl dostat šanci zažít takové úžasné dobrodružství? Moje další motivací je ten milion dolarů.

Proč si myslí, že zvládne hru: Já to vyhraji. Jsem velmi sympatický a dokážu se sblížit s různými typy lidí. Umím v lidech číst jako v knize. Po 18 letech u policie rozeznám, jestli mi někdo říká pravdu či lže. Budu lidi ovládat, aniž by jim došlo, že to dělám.

Zajímavost:

Zdroj: CBS