CeCe Taylor

CeCe Taylor

Sezóny 1 2015 - 2015


Soutěžící třicáté třetí série. Pracuje v pojišťovnictví. V soutěži je členkou původního kmene Takali.

33. SÉRIE – MILLENNIALS VS. GEN X

Celé jméno: Ciandre „CeCe“ Taylor

Kmeny: Takali (fialový, Gen X) → Vanua (oranžový)

Umístění: 16/20 (15 dní)

Věk: 39

Bydliště: Granada Hills, California

Zaměstnání: pojišťovací odhadce

Zájmy: psaní, turistika, cvičení a sledování reality show

Jak se popisuje: společenská, rázná a cílevědomá

Osobní úspěch: Překonala jsem nepřízně osudu a snažím se být svým dětem co nejlepší matkou, podporuji je a pobízím je k tomu, aby dosáhli svých cílů a plnili si své sny, a zároveň se snažím, abych si splnila své sny a cíle i já.

Co ji vytáčí: Lidé, kteří neumí řídit v dopravní špičce; a lidé, kteří kašlou a kýchají s nezakrytou pusou.

Co ji inspiruje: Moje babička Eleanor, protože je milující, laskavá a vždycky se snaží pomoci každému, obzvlášť rodině. Její dům je vždy otevřený a ona šíří lásku svým vařením. Pokud máte hlad, vždycky si můžete zajít na úžasné jídlo domů k mojí babičce. Ona je jednou z mých největších opor.

Co by si s sebou chtěla vzít na ostrov: Bibli, fotografii svých dětí

Co pro ni znamená být z Generace X: Páni, jenom co se zamyslím nad svou minulostí a dětstvím, tak mi to vhání mi slzy do očí, ale zároveň mě to nutí se pousmát Pocházím z generace bojovníků. Základy mé rodiny vždy stály na silných ženách. Ano, moji praprarodiče, prarodiče i rodiče byli manželé, ale bohužel jim to spolu nevydrželo. V té době bylo obzvlášť nelehké vychovávat děti jako svobodná matka, ale díky tomu se ukázala síla žen z naší rodiny – jejich vůle nikdy se nevzdat a všechno dokázat i přes pot a slzy – to ze mě udělalo ženu, jakou jsem dnes. Jsme silné a většina žen, se kterými jsem vyrůstala, měly stejnou sílu a vůli. Nikdo nám nic nedal zadarmo. Tvrdě jsme pracovaly a když se nám něco nepovedlo, zkoušely jsme to znovu. To je všeobecná filozofie lidí z generace X. Nedovolte, aby vás porazily vaše nezdary. Sami zůstanete nezdarem, pokud se nezvednete a nezkusíte to znovu.

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Jsem kombinací Spencera Bledsoea a Tashy Fox. Oba se dostali ve hře daleko, jsou velmi strategičtí a dokážou se přizpůsobit všem situacím.

Důvod, proč se přihlásila do Kdo přežije: Chci lepší život pro svou rodinu. Už mě nebaví potýkat se s žitím od výplaty k výplatě a čekat na výplatu, abych mohla nakoupit potraviny. Už nechci žít z kreditky a taky mám moc ráda tu hru. To, že jsem se dostala do Kdo přežije, je pro mě jeden z mých největších životních úspěchů.

Proč si myslí, že zvládne hru: V životě jsem překonala již spoustu překážek. Stěhovala jsem se po celé zemi, jen abych dětem zajistila lepší život a lepší příležitosti. Jsem zvyklá se nikdy nevzdávat a jít si pořád za svým, což je můj hlavní cíl v životě.

Zdroj: CBS