Chelsea Walker

Chelsea Walker

Sezóny 1 2019 - 2019


Soutěžící třicáté deváté série, která pracuje jako tvůrkyně digitálního obsahu. V soutěži je členkou původního kmene Lairo.

39. SÉRIE – ISLAND OF THE IDOLS

Celé jméno: Chelsea Walker

Datum narození: 10. března 1993

Věk: 26

Bydliště: Los Angeles, California

Zaměstnání: tvůrkyně digitálního obsahu

Zájmy: Posilování, chození na pláž, fotbal, fandění sportovním týmům Philadelphie a sledování televizního seriálu Curb your Enthusiasm.

Tři slova, která tě vystihují? Energická, soutěživá a bojovná.

Na co jsi ve svém životě nejvíce hrdá? Že jsem se dostala do Survivoru. Od svých 21 let se do něj hlásím a věděla jsem, že jednou se to vyplatí a budu vybrána. Neuvědomovala jsem si ale, že to bude pouhý začátek dlouhé cesty. Téměř po šesti letech ucházení se a po neustálém odmítání jsem se chystala hodit flintu do žita. Avšak i když jsem se moc snažila pustit si Survivora ze života, tak jsem nemohla myšlenku na to, že bych tam jednou mohla být, dostat z hlavy a ani srdce. Nikdy ve svém životě nic nevzdávám a jsem nesmírně hrdá, že jsem se nevzdala svého snu, i když mě k tomu ostatní nabádali. Ta nejlepší věc, co jsem kdy udělala, bylo, že jsem v sebe věřila.

Co tě vytáčí? Opětovný trend masivních bot, které člověku nehorázně zvětšují nohu (tzv. chunky dad sneakers). Jsou objemné, nelichotivé a přesto je všichni nosí. Proč se tyhle boty musely najednou zničehonic vrátit, když už jsme je jednou všichni vyhodili?

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Larry David, protože si váží dřeva.

Co o tobě není na první pohled zřejmé? Že jsem opravdu, opravdu, ale opravdu super.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Parvati a Kelley Wentworthové, ačkoliv obě hráli odlišnou hru. Parvati hraje velmi sociální, flirtující a nenápadnou hru a vybuduje si moc, kdy se jí zachce. Kelley hraje záludnou a průbojnou hru a každý vidí, čeho chce dosáhnout a také má přístup „nikdy se nevzdávej“. Vidím se v obou z nich.

Co je tvou hlavní motivací do hry? To kouzlo celé této úžasné hry, o které sním, že ji budu hrát už od svých osmi let. Hry, která mě otestuje až do jádra a taky mi poskytne možnost dokázat si, čeho všeho jsem schopná. Pro všechny velké fanoušky tam venku, nikdy se nevdávejte.

Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? Celý život bývám podceňována a v momentě, kdy je mi řečeno, že něco nemůžu udělat, tak se zvednu a jdu všem dokázat, jak se mýlí. Vím, jaké to je být na dně. Ne vždy se mi musí něco podařit, ale naučila jsem se, jak se poprat s výzvou a propracovat se na vrchol. Jsem vytrvalá, pracovitá a nic neberu jako samozřejmost. Ucházení se o místo v Survivoru po tolik let mě učinilo silnější a hladovější po výhře. Mám si co dokázat a vyhraji, protože mám pro to vášeň a touhu.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS