Chris Underwood

Chris Underwood

Sezóny 1 2019 - 2019


Soutěžící třicáté osmé série. Pracuje jako obchodní manažer. V soutěži je členem původního kmene Manu.

38. SÉRIE – EDGE OF EXTINCTION

Celé jméno: Christopher Underwood

Věk: 25

Bydliště: Greenville, Jižní Karolína

Zaměstnání: okresní manažer prodeje

Zájmy: surfování, plachtění, kempování, venkovní aktivity

Jak se popisuje: milý, pracovitý, intuitivní

Osobní úspěch: Má kariéra. Začínal jsem jako barista a během roku jsem se stal manažerem prvotřídního obchodního týmu v solární společnosti.

Co ho vytáčí: lenost; politické příspěvky na Facebooku; lidi, co mají pusu plnou keců

Co ho inspiruje: Lidé, kteří mě naučili, že když tě něco skolí, postav se zpátky, že se má bojovat za věci, na kterých v životě záleží, a že si mám plnit cíle, ať už jsou jakkoliv velké.

Tři věci, co by si vzal na ostrov: surfovací prkno, pánev na smažení, potápěčské náčiní

Hráč Survivoru, kterému je podobný: Malcolm, kvůli jeho šarmu. Rob, kvůli jeho vůdčím schopnostem a skvělé manipulaci. Spencer, protože rozuměl herní strategii. A Ozzy, kvůli jeho dovednostem ve vodě.

Důvod, proč se přihlásil do Kdo přežije: Mou hlavní motivací je splnění si cíle, který jsem si usmyslel – vyhrát! Když si řeknu, že se do něčeho vrhnu, i kdyby byla odměna jen tisíc dolarů, tak za tím jdu.

Proč si myslí, že zvládne hru: Dokážu rozdělat oheň, rybařit, postavit přístřešek a pravděpodobně budu i často vařit jídlo (jsem nadšenec do vaření). Také tvrdě pracuji a nepolehávám v táboře. Když musí skupina spolupracovat, tak jsem týmový hráč. Jsem velmi soutěživý a udělám cokoliv pro to, aby můj tým vyhrál.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS
Foto: CBS