Christian Hubicki

Christian Hubicki

Sezóny 1 2018 - 2018


Soutěžící třicáté sedmé série. Je vědcem v oblasti robotiky. V soutěži je členem původního kmene David.

37. SÉRIE – DAVID VS. GOLIATH

Celé jméno: Christian Hubicki

Věk: 32

Bydliště: Tallahassee, Florida

Zaměstnání: vědec v oblasti robotiky

Zájmy: klarinet (dělám živé koncerty a vystupuji v orchestrech), počítačové programy, vaření

Jak se popisuje: intelektuální, veselý a energický

Osobní úspěch: Můj robotický výzkum, ve kterém jsem si dělal srandu z „The Late Show with Stephen Colbert“. Stephen mě v živém vysílání nazval nerdem. Jedna věc ze seznamu přání splněna.

Co ho vytáčí: blahosklonnost, klišé, bezohledné zneužívání procent

Co ho inspiruje: Mými hrdiny jsou mí rodiče. Bez debat. Díky nim jsem zažíval úspěchy, ukázali mi, jak se poučit z chyb a pomohli mi zpět na nohy. Nedokážu spočítat vše, v čem mě podporovali.

Tři věci, co by si vzal na ostrov: dalekohled, kalkulačka na grafy, slovník termínů

Hráč Survivoru, kterému je podobný: Stephen Fishbach. Byl to nerd, který popisoval hru jako chaotický vír aliancí a jeho analýza hry mě hřála na srdci. Nevěnuji se poezii, ale nevadilo by mi, kdybych byl nazýván čarodějem.

Důvod, proč se přihlásil do Kdo přežije: Abych vyhrál a dokázal, že se nevěnuji jen psaní prací a že jsem impozantní člověk, ať už s odbornou kvalifikací či bez ní. Také chci něco zanechat v této hře a pomoci Survivoru, aby se vyvinul ještě v lepší strategickou hru. Tuto hru potřebuji a ona potřebuje mě.

Proč si myslí, že zvládne hru: Vyhraji díky své inteligenci, laskavosti a kreativitě. Dokážu rychle poznat, kdo bude hrozbou a díky komu se dostanu dál ve hře, zatímco si budu vytvářet pozitivní vztahy se všemi spoluhráči. Cítím se dobře v malém prostoru, adaptuji se a najdu cestu ven. Co by se asi tak mohlo pokazit?

Hra:

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS