Dan DaSilva

Dan DaSilva

Sezóny 1 2019 - 2019


Soutěžící třicáté osmé série. Býval vojákem a nyní studuje práva. V soutěži je členem původního kmene Manu.

38. SÉRIE – EDGE OF EXTINCTION

Celé jméno: Dan „The Wardog“ DaSilva

Věk: 38

Bydliště: Los Angeles, Kalifornie

Zaměstnání: bývalý voják, nyní student práv

Zájmy: posilovna, basketbal, sledování Netflixu

Jak se popisuje: sebevědomý, pobavený sám ze sebe, vášnivý

Osobní úspěch: V Afghánistánu jsem získal Bronzovou hvězdu a těsně v závěsu je to, že jsem byl nejmladším člověkem v jednotce během základního výcviku a úspěšně jsem ho dokončil, a to navíc v době, kdy bylo 20% lidí posíláno zpět domů. Bylo to před rokem 1997 standardem.

Co ho vytáčí: slabost; negativní energie; lidé, kteří si neustále stěžují, že jim svět nepřeje

Co ho inspiruje: Mladí muži a ženy, kteří se přidali k armádě po vypuknutí války. Bojoval jsem po boku devatenáctiletých, dvacetiletých či jednadvacetiletých lidí a rozhodně se stali mými hrdiny.

Tři věci, co by si vzal na ostrov: zastřihávač nehtů, fotbalový míč, šachy nebo balíček karet

Hráč Survivoru, kterému je podobný: Wardog je jedinečný – nejsem ani Tony, ani Phillip Sheppard, ani Boston Rob. Lepší otázkou by bylo, čí hru respektuji nejvíce. Myslím, že skvěle hrál třeba Yul, Mike Holloway byl zasloužený vítěz, zbožňuji Parvatinu hru, dále Earla Colea, který ovládal celou hru, třetí hru Tysona a první hru J.T.ho.

Důvod, proč se přihlásil do Kdo přežije: Abych vyhrál tuto jedinečnou hru. Taky chci zažít dobrodružství, kterého se zatím zúčastnila jen hrstka lidí a vystavit sám sebe fyzickým, psychickým a emočním výzvám.

Proč si myslí, že zvládne hru: Přinesu s sebou sex appeal, který muži mého věku většinou nemívají. Také přinesu svou bystrou mysl, sympatickou a radostnou osobnost, která dokáže být jak vůdcem, tak i podřízeným. Bude záležet na tom, co bude zrovna v tu chvíli zapotřebí. Vezmu si s sebou značnou dávku fyzických schopností a rozhodně nebudu ten, kdo bude fňukat nebo si stěžovat. A nakonec, všechny dokážu přimět k smíchu, když bude v táboře panovat mizerná nálada.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS
Foto: CBS