Dan Rengering

Dan Rengering

Sezóny 1 2018 - 2018


Soutěžící třicáté sedmé série. Je členem policejní jednotky S.W.A.T. V soutěži je členem původního kmene Goliath.

37. SÉRIE – DAVID VS. GOLIATH

Celé jméno: Daniel Rengering

Věk: 27

Bydliště: Gainesville, Florida

Zaměstnání: člen policejní jednotky S.W.A.T.

Zájmy: fitko, běhání, S.W.A.T, překážkové dráhy, videohry, trávení večerů s mými dcerami

Jak se popisuje: odhodlaný, atletický a soutěživý

Osobní úspěch: Jsem hrdý, že jsem členem jednotky S.W.A.T. Musel jsem tvrdě makat, abych shodil spoustu kil, abych byl fyzicky připraven se pokusit o přijetí a celkově toho dělat hodně, abych byl součástí týmu. Jsem jeden z nejmladších a nejméně zkušených lidí, kteří se kdy dostali do tohoto týmu.

Co ho vytáčí: Nedokážu vystát lidi, kteří jsou líní. Běžte ven a něco dělejte! Nestěžujte si na všechno a nečekejte, že se všechno stane samo. Také nesnáším, když mi lidé skáčou do řeči. Nechejte mě prosím nejdříve domluvit, protože to může být důležité.

Co ho inspiruje: Mým hrdinou je můj nevlastní otec Tim. Ten potkal mou matku krátce poté, co se mí rodiče rozvedli. Celý můj život zastával roli mého otce a byl mým vzorem. Naučil mě, co je to tvrdá práce a jak být pokorným mužem. Když jsem ho v sedmi letech poznal, tak neměl nic. Společně s mou matkou tvrdě pracovali, aby založili vlastní společnost úplně od základů a teď už nic nepotřebují. Nechápejte mě špatně, nejsou to žádní milionáři, ale můžou si teď dělat co chtějí a kdy chtějí. Tim pracuje spoustu hodin až do noci, aby zajistil své rodině skvělý život. Nejlepší na něm je, že ho nikdy neuslyšíte se před všemi vychvalovat. Existuje píseň napsaná Bradem Paisleym, díky které si na něj vždy vzpomenu a mám slzy v očích. Jmenuje se „He Didn't Have to Be“. V ní hrdina mluví o svém nevlastním otci, který mu byl skvělým otcem a doufal, že bude aspoň z poloviny takovým otcem, jako byl on. Stejně se cítím ohledně Tima.

Tři věci, co by si vzal na ostrov: obrázek mých dětí, kindle, houpací síť

Hráč Survivoru, kterému je podobný: Nejvíce se vidím v Malcolmovi z 25. série. Jsem mladý a atletický jako on a myslím, že se mi bude dařit ve výzvách, díky čemuž budu pro svůj tým přínosem. Také se považuji za dobrého herního stratéga stejně jako byl Malcolm, a proto se dostanu ve hře velmi daleko. Ve své profesi musím být schopen mluvit s různými typy lidí a také je přemluvit k tomu, co po nich chci. Malcolm byl sympatickým hráčem, a proto ho jeho protivníci vyhodili, jelikož si uvědomovali, že by ho na konci neporazili. Myslím si o sobě, že jsem také velmi sympatický člověk. Lehce si vytvářím přátelé a navazuji vztahy s lidmi ať už jsem kdekoliv.

Důvod, proč se přihlásil do Kdo přežije: Mou hlavní motivací je vyhrát. Díky milionu dolarů bych zlepšil život svým dětem, což se mi asi jinak nepodaří. Mou další motivací je má touha soutěžit. Miluji soutěže a ještě raději vyhrávám. Naposledy jsem byl v důležité soutěži na vysoké škole, kde jsem hrál fotbal, a proto bych strašně rád čelil dalším nadaným mužům a ženám.

Proč si myslí, že zvládne hru: Věřím, že je zde několik důvodů, proč bych měl vyhrát. Mám silnou touhu vyhrát. Vždy chci vyhrát ve všem, čeho se účastním, ať už je to hra dáma, kterou hraji se svými dcerami, nebo abych byl v práci první u telefonu. Prostě chci být vždy první. Mám silnou pracovní morálku. Když se v mysli na něco soustředím a rozhodnu se, že to chci, tak si pro to jdu a získám to. Takovým příkladem je třeba přidání se ke S.W.A.T. Předtím jsem býval opravdu tlustý muž. Rozhodl jsem se, že chci být něco víc, než jen obyčejný policajt, tak jsem dělal všechno, abych toho dosáhl. Změnil jsem své stravovací návyky, každý den jsem cvičil a běhal dvakrát až třikrát týdně. Také mi to jde dobře s lidmi. Ve své práci musím být schopný mluvit s lidmi celý den. Vše, co v práci dělám, vyžaduje interakci s lidmi, kteří jsou obvykle buď ve stresu nebo jsou naštvaní. Jsem dobrý v mluvení s lidmi a dokážu je přemluvit, aby udělali to, co sami nechtěli. Také lehce dokážu lidi uklidnit, když jsou naštvaní či rozzlobení.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS