Dean Kowalski

Dean Kowalski

Sezóny 1 2019 - 2019


Soutěžící třicáté deváté série. Pracuje jako obchodník s technologiemi. V soutěži je členem původního kmene Lairo.

39. SÉRIE – ISLAND OF THE IDOLS

Celé jméno: Dean Kowalski

Datum narození: 12. dubna 1990

Věk: 28

Bydliště: New York City, New York

Zaměstnání: obchodník v oboru technologií

Zájmy: Basketbal, různá řemesla, dělání DJe.

Tři slova, která tě vystihují? Veselý, všímavý a sympatický.

Na co jsi ve svém životě nejvíce hrdý? Že jsem dosáhl nejvyšší úspěšnosti mezi všemi matematiky v Miami při závěrečných testech studentů.

Co tě vytáčí? Lidé, kteří troubí v zácpách, ačkoliv tím nic nevyřeší; lidé, kteří se v letadle po jeho přistání cpou dopředu a spolubydlící, kteří dlouho nechávají špinavé nádobí v umyvadle.

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Shirley Manzanares. Byla to jedna z mých studentek, kterou jsem poznal při prvním roce mého vyučování. Patřila mezi nejlepší studenty a byla to úctyhodná a láskyplná duše. Co na ní však nebylo poznat bylo to, že měla dvě práce, aby mohla pomoct se zaplacením školního plesu, dále se musela starat o dva mladší sourozence, zatímco byla její matka na nočních směnách a její oddanost veřejně prospěšným pracím. A bude první z rodiny, kdo půjde na vysokou.

Co o tobě není na první pohled zřejmé? Nedávno jsem se začal zajímat o astronomii, fyziku a naše místo ve vesmíru.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Wendellovi kvůli jeho nenápadnému vůdčímu postavení.

Co je tvou hlavní motivací do hry? Prahnu po nových výzvách a zkušenostech a tohle je ta nejjedinečnější strategická hra všech dob.

Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? Sebeuvědomění je jedním z nejdůležitějších rysů vůdce. Má sociální chápavost mi umožní poznat, kdy je čas něco udělat a kdy se stáhnout. Silně věřím ve svou schopnost vycházet s lidmi a zalíbit se nejrůznějším lidem. Díky tomu budu moct vybudovat pevná a různorodá spojenectví. Navíc mě má fyzička a schopnost řešit skládačky učiní hrozbou ve výzvách. A mé zkušenosti s prací prodejce mi pomůžou v přesvědčování mých spojenců.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS