Desi Williams

Desi Williams

Sezóny 1 2017 - 2017


Soutěžící třicáté páté série, která se živí jako fyzická terapeutka. Je členkou původního kmene Soko.

35. SÉRIE – HEROES VS. HEALERS VS. HUSTLERS

Celé jméno: Desiree „Desi“ Williams

Kmeny: Soko (žlutý, Healers) → Levu (modrý) → Solewa (fialový, spolčený kmen)

Umístění: 11/18 (21 dní, členka poroty)

Věk: 28

Bydliště: Newport News, Virginia

Zaměstnání: fyzická terapeutka

Zájmy: cestování, účinkování v průvodech, fitness

Jak se popisuje: sympatická, přímá a nepolevující

Osobní úspěch: Ve 26 jsem se stala asistentkou profesora a o rok později režisérkou programu. Takové tituly nedávají jen tak někomu.

Co ji vytáčí: Nemůžu vystát lidi, co neustále mluví. Nestrpím lenochy. Očekávám výsledky a nemám problém někoho odvolat, když je neplní.

Co ji inspiruje: Moje babička. Přežila hospodářskou krizi, hnutí za lidská práva, rozvod a zvládla i nemoc svého druhého manžela. Žila svůj život naplno. Budu žít život tak, aby na mě byla pyšná.

Tři věci, co by si vzala na ostrov: jelení lůj, nekonečná zásoba jídla, masérka

Hráč Survivoru, kterému je podobná: Tashe Fox. Ačkoliv byla v kmeni chytrých, tak se vyznačovala skvělou sociální hrou krásných, a velkou silou kmenu silných. Hrála skvělou hru a byla jednou z fyzických hrozeb. Srovnávám se s ní, protože myslím, že budu hrát stejnou hru.

Důvod, proč se přihlásila do Kdo přežije: Přece abych vyhrála jeden milion dolarů. Osobně se mi nelíbí, kde se teď nacházím, proto by se mi výhra hodila, abych mohla začít znovu. Ráda bych také procestovala svět jen s mým batohem na zádech.

Proč si myslí, že zvládne hru: Šarm, vtip, krása, statečnost, síla – to vše mi zajistí titul posledního přeživšího. Na ostrově budu v nejlepší kondici, v jaké bych mohla být. Už od dětství si buduji logické uvažování. Kdo přežije jsem nejen sledovala, ale také studovala. Když to vše zkombinuji, tak budu neporazitelná a musí to vyústit v mou výhru.

Videa

Zdroj: CBS